Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú svadbu cítila pozitívne emócie a atmosféru požičovní svadobných šiat. Ponuka jednotlivých salónov však nebola taká, ako by si predstavovala. Preto sa so svojou kamarátkou rozhodla otvoriť vlastný svadobný salón, ktorý bude spĺňať nevestám ich sny o rozprávkových, romantických, pohodlných, štýlových i elegantných šatách.

 

title

 

Do svadobného salónu LuluAnna dali Lucia a Anna svoje mená i svoje srdcia. Počas celého roka, každý deň pozorne sledujú trendy na našom a najmä zahraničných módnych mólach, aby nevestám pomohli splniť ich sen a urobiť ich svadobný deň skutočne výnimočný.

 

luluanna3

 

Špecifikom a jedinečnosťou svadobného salónu LuluAnna je ponuka svadobných šiat v éterickom, ľahkom a splývavom vzhľade. Žiadne nariasené a obrovské sukne, ale šaty ľahké ako pavučinka, ktoré zvýrazňujú prirodzenú krásu nevesty.

 

luluanna 1  luluanna6 

 

Svadobný salón LuluAnna s hrdosťou zastupuje aj svadobné modely z kolekcie Anna Kara 2020, ktoré budú oficiálne predstavené 31. januára 2020 na večernom kokteili v priestore Kulturama na Račianskej 22.

 

Kolekcia ANNA KARA 2020

Je výrazná a zmyselná, je oslavou romantiky a života naplneného efemérnou krásou. Úplne nová kombinácia odvážnych rezov a ľahkých zmyselných siluet sa spája s výraznou modernou romantikou dizajnéra. Sezóna 2020 obsahuje hlboké výstrihy, vlečky i  priehľadné viacvrstvové textílie.

 

luluanna4

 

Anna Kara v kolekcii predstavuje prekvapujúce kombinácie výrazných vzorov a sofistikovaných materiálov. Moderné vízie dizajnéra dotvárajú jedinečné, ručne šité detaily, prvky haute couture a kvetinové motívy. Odtiene nahej béžovej a slonovinovej kosti zjemňujú klasickú bielu. Odvážnejší charakter šiat zdôrazňuje vlastnosti modernej nevesty - ženy s mnohými tvárami, silné a odhodlané, plne akceptujúce seba, pritom citlivé a romantické.

 

luluanna5

 

Anna Kara využíva širokú škálu čipiek, hodvábu a tylu na vytvorenie zložitých viacvrstvových kompozícií, ktoré sa hladko miešajú v jemnom pohybe textílií. Každé bohato zdobené a pritom éterické oblečenie je jedinečné a dokonale prispôsobené postave klienta tímom skúsených remeselníkov.

 

Viac informácií: www.luluanna.sk

 

Najnovšie zo sekcie módaŠtartujú castingy do najprestížnejšej m...

Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy, vďaka ktorým si môžeš splniť svoje sen aj ty! Už od 27. septembra do 3...


Trendy móda | 17.sep 2020

Prvé jesenné trendy sú tu!

September pre nás predstavuje akési prechodné obdobie medzi letom a jeseňou. Častokrát nás tešia dni ako počas dokonalého, slnečného leto, inokedy...


Inside the studio

Multitalentovaná Marika B Majorová je známa nielen svojou kreativitou, ale aj vášňou pre módu. Intenzívne sa zaujíma o prácu mladých...


Celebrity | 16.sep 2020

Beauty Day: Margaret de Heinrich de Omor...

Elegantní Američanka měla slibně rozjetou novinářskou a politickou kariéru. Osud ji však zavál do Budapešti, kde se vdala a založila...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Rozmarín v kozmetike

Rozmarín bežne pridávame do jedál či drinkov, ako o ingrediencii do kozmetiky sa o ňom vša...

Letné farby, ktorých sa nevzdáme ani na ...

Koniec leta sa blíži, je na čase si to priznať. Aj keď toto leto bolo zvláštne a úplne iné ako ...

Šperkové trendy z Instagramu

Niektoré šperky nikdy nevyjdú z módy, iné sa na scéne objavia len na chvíľu. Aké sa nosia aktuá...