Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú svadbu cítila pozitívne emócie a atmosféru požičovní svadobných šiat. Ponuka jednotlivých salónov však nebola taká, ako by si predstavovala. Preto sa so svojou kamarátkou rozhodla otvoriť vlastný svadobný salón, ktorý bude spĺňať nevestám ich sny o rozprávkových, romantických, pohodlných, štýlových i elegantných šatách.

 

title

 

Do svadobného salónu LuluAnna dali Lucia a Anna svoje mená i svoje srdcia. Počas celého roka, každý deň pozorne sledujú trendy na našom a najmä zahraničných módnych mólach, aby nevestám pomohli splniť ich sen a urobiť ich svadobný deň skutočne výnimočný.

 

luluanna3

 

Špecifikom a jedinečnosťou svadobného salónu LuluAnna je ponuka svadobných šiat v éterickom, ľahkom a splývavom vzhľade. Žiadne nariasené a obrovské sukne, ale šaty ľahké ako pavučinka, ktoré zvýrazňujú prirodzenú krásu nevesty.

 

luluanna 1  luluanna6 

 

Svadobný salón LuluAnna s hrdosťou zastupuje aj svadobné modely z kolekcie Anna Kara 2020, ktoré budú oficiálne predstavené 31. januára 2020 na večernom kokteili v priestore Kulturama na Račianskej 22.

 

Kolekcia ANNA KARA 2020

Je výrazná a zmyselná, je oslavou romantiky a života naplneného efemérnou krásou. Úplne nová kombinácia odvážnych rezov a ľahkých zmyselných siluet sa spája s výraznou modernou romantikou dizajnéra. Sezóna 2020 obsahuje hlboké výstrihy, vlečky i  priehľadné viacvrstvové textílie.

 

luluanna4

 

Anna Kara v kolekcii predstavuje prekvapujúce kombinácie výrazných vzorov a sofistikovaných materiálov. Moderné vízie dizajnéra dotvárajú jedinečné, ručne šité detaily, prvky haute couture a kvetinové motívy. Odtiene nahej béžovej a slonovinovej kosti zjemňujú klasickú bielu. Odvážnejší charakter šiat zdôrazňuje vlastnosti modernej nevesty - ženy s mnohými tvárami, silné a odhodlané, plne akceptujúce seba, pritom citlivé a romantické.

 

luluanna5

 

Anna Kara využíva širokú škálu čipiek, hodvábu a tylu na vytvorenie zložitých viacvrstvových kompozícií, ktoré sa hladko miešajú v jemnom pohybe textílií. Každé bohato zdobené a pritom éterické oblečenie je jedinečné a dokonale prispôsobené postave klienta tímom skúsených remeselníkov.

 

Viac informácií: www.luluanna.sk

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.feb 2020

Stylingové triky Francúzok

Opäť sme hľadali inšpiráciu v šatníkoch štýlových Francúzok. Tentokrát sme objavili niekoľko zaujímavých stylingových trikov, vďaka ktorým vytvoríte nefalšované french chic...


Trendy móda | 17.feb 2020

Maison Margiela predstavuje kolaboráciu ...

Módny dom Maison Margiela len nedávno predstavil unikátnu kolaboráciu so značkou Reebok a teraz pridáva ďalší zaujímavý projekt, ktorý zažil svoju...


Trendy móda | 15.feb 2020

Rixo a Christian Lacroix pripravili kola...

Značka Rixo je stelesnením moderného dizajnu, ktorý si obľúbili IT girls po celom svete. Christian Lacroix zase symbolizuje zašlú slávu...


Trendy móda | 14.feb 2020

Stylingová inšpirácia: Nohavice v čižmác...

Stylingový trik priamo z ulíc New Yorku, kde nám ho predviedli nielen samotné modelky na prehliadkových mólach, ale aj influencerky, módne...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...