Výber svadobných šiat je vždy špeciálnou záležitosťou. Každá nevesta chce vyzerať čo najlepšie a samozrejme túži po tom, aby jej šaty boli také, aké si ich vysnívala. Mnohokrát je však sen na míle vzdialený od reality. To bol prípad modelky Ashley Graham, ktorú vlastná skúsenosť inšpirovala k vytvoreniu vlastnej svadobnej kolekcie.

 

ashleypronovias

 

Modelka Ashley Graham sa vydala v roku 2010, no dodnes si pamätá, aké náročné bolo pre ňu nájsť tie správne šaty. Po zásnubách mala na nájdete šiat iba dva mesiace, takže sa rozhodla šaty si kúpiť. Vyrobiť na mieru by sa za takú krátku dobu nestihli. Jej možnosti však boli veľmi limitované a aj tie jej nesedeli dokonale. „Mala som problém nájsť šaty, ktoré by lichotili mojej postave a krivkám počas jedného z najdôležitejších dní v mojom živote. Som tradičný typ nevesty a vedela som presne, ako by mali moje šaty vyzerať. Jediné, čo som však pre seba našla bol model s korzetom, ktorý musel byť navyše upravený, aby som sa do neho vedela zapnúť a aj tak mi krivky vyliezali,“ povedala Ashley. Aj táto skúsenosť ju posmelila do kolaborácie, ktorá sa naskytla v spolupráci s ikonickou značkou svadobnej a spoločenskej módy, Pronovias.

 

2  3 
4  5  13 
6  7 

 

Celá kolekcia Ashley Graham x Pronovias je dostupná vo veľkostiach 0 až 34, pričom ide zrejme o úplne prvé rozšírené číslovanie svadobnej módy na trhu. Nájdete v nej najrôznejšie typy šiat od trblietavých, romantických modelov a lá princezná, cez minimalistické moderné dizajny až po netypickejšie nohavicové kostýmy. Strihovo sú prepracované tak, aby sadli skutočne každému typu postavy. Nezáleží na tom, akú konfekčnú veľkosť nosíte, vaše svadobné šaty budú vďaka tejto kolekcie zaručene dokonalé a vy sa budete cítiť výnimočne.

 

8  9  10 
11  12 

 

Táto kolaborácia je už dostupná v predaji butikoch Pronovias po celom svete, ale aj v rôznych partnerských predajniach značky.

Foto: archív značky

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 28.jan 2021

Pripravte sa na jar s týmito kúskami

Dni sivej zimy sa už pomaly, ale isto krátia. Na pravé jarné počasie si síce ešte počkáme, ale náš šatník...


Trendy móda | 27.jan 2021

H&M x Lee predstavujú spoločnú kolekciu ...

Módny svet kolaborácie miluje pretože ponúkajú priestor inováciám a zaujímavým presahom. Nie je to však iba o dizajne, ale aj o nových prístupoch...


Trendy móda | 27.jan 2021

Zimný must-have: Second skin top

Tento kúsok ste už určite postrehli, milujú ho svetové influencerky, modelky a známe osobnosti. Jednoducho sa kombinuje, má najrôznejšie podoby a je...


Trendy móda | 27.jan 2021

Osviežte šatník novými trendami

Ak hľadáte nové, svieže kúsky do vášho šatníka, ktoré prinesú čerstvý vánok do vašich zimných outfitov, máme pre vás niekoľko...


Naše tipy

Trendy šaty do moderných šatníkov

Prehupli sme sa do nového roku, s ktorými prichádza niekoľko nových trendov, niektoré však pret...

Ako sa starať o odfarbené blond vlasy?

Žiarivá blond farba vlasov sa nedá vytvoriť lusknutím prstov. Každý, kto si odfarbovaním prešiel vie...

Fitness trendy na rok 2021

Ak by sme mali vybrať jeden pozitívny dopad pandémie, určite by to bol rozkvet športu. Mnohých nás t...