Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odvážnejšia. Preto je zaujímavé sledovať, ako tento prístup v móde využívajú módne ikony v zime.

Farebná koža

Kožené nohavice, sukne, šaty či dokonca blúzky sa stali obrovským hitom v lete aj na jeseň. V zime sa jej takisto Newyorčanky nevzdali a siahli po nej v zaujímavých farbách ako zelená, modrá či červená. Ideálne na obdobie večierkov, osláv a párty.

title@natalieoffduty

 

Tepláky s čižmami

Obdobie počas Vianoc a medzi sviatkami je častokrát lenivé, avšak aj to dokázali Newyorčanky využiť vo svoj prospech. Outfit, ktorý by bol kedysi považovaný za nenápadný nákupný outfit je dnes obrovským hitom a teplákové súpravy sa tak nosia oficiálne na kávu s kamarátkou alebo na nákupy v meste.

nycbambi@nycbambi

 

 

Odvážne farebné kombinácie

Stavíme sa, že keby sa Blair Waldorf vrátila na televízne obrazovky, obliekala by sa nejako takto. Classy kúsky doplnené výraznejšími motívmi, farebné pančuchy a samozrejme čelenka nesmú chýbať. Nebojte sa zaujímavých farebných kombinácií.

blaireadiebee@blaireadiebee

 

 

Oversized kabáty

Na jeseň to boli oversized saká, teraz to sú oversized kabáty. Jednoducho aj v New Yorku počasie nepraje, ale odpoveď je jednoduchá. Stačí sa zabaliť do pohodlného kabátu, doladiť zaujímavé doplnky a outfit na každý deň je na svete.

thefashionguitr@thefashionguitar 

 

 

Chlpaté kúsky

Teddy kúsky, ale aj iné chlpaté dizajny si takisto našli svoju cestu do šatníkov štýlových Newyorčaniek. Dopĺňajú nimi džínsy, kožené nohavice či menčestrové kúsky, no pokojne ich prehodia aj na kvetinové šaty a koktejlové kúsky.

weworewhat@weworewhat

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.aug 2020

Najodvážnejší trend leta

Zozadu nahá, spredu oblečená. Taký dojem vyvoláva jeden z najpopulárnejších trendov tohto leta, ktorý môžeme pokojne nazvať aj naked top...


Trendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...