Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odvážnejšia. Preto je zaujímavé sledovať, ako tento prístup v móde využívajú módne ikony v zime.

Farebná koža

Kožené nohavice, sukne, šaty či dokonca blúzky sa stali obrovským hitom v lete aj na jeseň. V zime sa jej takisto Newyorčanky nevzdali a siahli po nej v zaujímavých farbách ako zelená, modrá či červená. Ideálne na obdobie večierkov, osláv a párty.

title@natalieoffduty

 

Tepláky s čižmami

Obdobie počas Vianoc a medzi sviatkami je častokrát lenivé, avšak aj to dokázali Newyorčanky využiť vo svoj prospech. Outfit, ktorý by bol kedysi považovaný za nenápadný nákupný outfit je dnes obrovským hitom a teplákové súpravy sa tak nosia oficiálne na kávu s kamarátkou alebo na nákupy v meste.

nycbambi@nycbambi

 

 

Odvážne farebné kombinácie

Stavíme sa, že keby sa Blair Waldorf vrátila na televízne obrazovky, obliekala by sa nejako takto. Classy kúsky doplnené výraznejšími motívmi, farebné pančuchy a samozrejme čelenka nesmú chýbať. Nebojte sa zaujímavých farebných kombinácií.

blaireadiebee@blaireadiebee

 

 

Oversized kabáty

Na jeseň to boli oversized saká, teraz to sú oversized kabáty. Jednoducho aj v New Yorku počasie nepraje, ale odpoveď je jednoduchá. Stačí sa zabaliť do pohodlného kabátu, doladiť zaujímavé doplnky a outfit na každý deň je na svete.

thefashionguitr@thefashionguitar 

 

 

Chlpaté kúsky

Teddy kúsky, ale aj iné chlpaté dizajny si takisto našli svoju cestu do šatníkov štýlových Newyorčaniek. Dopĺňajú nimi džínsy, kožené nohavice či menčestrové kúsky, no pokojne ich prehodia aj na kvetinové šaty a koktejlové kúsky.

weworewhat@weworewhat

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 20.feb 2020

Street Style na MFW FW20

Ciao Milano! Konečne sme sa dočkali aj milánskeho týždňa módy. Ulice zaliate jarným slnkom umožnili štýlovým hosťom módnych prehliadok prevetrať...


Trendy móda | 20.feb 2020

Keď je nakupovanie zážitkom

Takmer polovica (44%) ľudí dnes uprednostňuje nákupy online, pričom najčastejšie nakupovanou kategóriou je práve móda*. Tento spôsob nakupovania je rýchly...


Trendy móda | 20.feb 2020

Moncler Genius predstavuje kolaborácie n...

Tento rok sa v projekte Moncler Genius spojili dizajnéri ako JW Anderson, Richard Quinn či značka Alyx. Každý z nich predstavil svoju...


Trendy móda | 19.feb 2020

Ako nosiť kožené nohavice?

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no kožené nohavice sa dajú nosiť tak jednoducho a prakticky ako klasické džínsy. Dokazujú...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...