Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odvážnejšia. Preto je zaujímavé sledovať, ako tento prístup v móde využívajú módne ikony v zime.

Farebná koža

Kožené nohavice, sukne, šaty či dokonca blúzky sa stali obrovským hitom v lete aj na jeseň. V zime sa jej takisto Newyorčanky nevzdali a siahli po nej v zaujímavých farbách ako zelená, modrá či červená. Ideálne na obdobie večierkov, osláv a párty.

title@natalieoffduty

 

Tepláky s čižmami

Obdobie počas Vianoc a medzi sviatkami je častokrát lenivé, avšak aj to dokázali Newyorčanky využiť vo svoj prospech. Outfit, ktorý by bol kedysi považovaný za nenápadný nákupný outfit je dnes obrovským hitom a teplákové súpravy sa tak nosia oficiálne na kávu s kamarátkou alebo na nákupy v meste.

nycbambi@nycbambi

 

 

Odvážne farebné kombinácie

Stavíme sa, že keby sa Blair Waldorf vrátila na televízne obrazovky, obliekala by sa nejako takto. Classy kúsky doplnené výraznejšími motívmi, farebné pančuchy a samozrejme čelenka nesmú chýbať. Nebojte sa zaujímavých farebných kombinácií.

blaireadiebee@blaireadiebee

 

 

Oversized kabáty

Na jeseň to boli oversized saká, teraz to sú oversized kabáty. Jednoducho aj v New Yorku počasie nepraje, ale odpoveď je jednoduchá. Stačí sa zabaliť do pohodlného kabátu, doladiť zaujímavé doplnky a outfit na každý deň je na svete.

thefashionguitr@thefashionguitar 

 

 

Chlpaté kúsky

Teddy kúsky, ale aj iné chlpaté dizajny si takisto našli svoju cestu do šatníkov štýlových Newyorčaniek. Dopĺňajú nimi džínsy, kožené nohavice či menčestrové kúsky, no pokojne ich prehodia aj na kvetinové šaty a koktejlové kúsky.

weworewhat@weworewhat

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.jún 2021

Najmódnejšie strihy dámskych džínsov v s...

Rifle sú módnou ikonou v podstate odvtedy, ako sa dostali k širokým masám a asi neexistuje žena, ktorá aspoň jedny...


Trendy móda | 11.jún 2021

Najlepšie materiály na leto

Letné šatníky prispôsobujeme výberom aktuálnych trendov a typov produktov, ale zaujímať by sme sa mali aj o materiály, z ktorých...


Trendy móda | 11.jún 2021

Šperkové trendy na leto

Toto leto bude do veľkej miery patriť retro trendom. Podobne to bude aj v prípade šperkov, ktorých dizajn je častokrát...


Trendy móda | 10.jún 2021

Kapsulový šatník na dovolenku

Zbaliť sa na dovolenku býva veľká výzva, zmestiť všetky naplánované outfity do jedného kufra si vyžaduje veľa kreativity. Tieto kúsky...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...