Doplnky v zime zohrávajú oveľa dôležitejšiu úlohu ako hocikedy počas roka. Okrem svojej dizajnovej a estetickej funkcie totiž musia spĺňať aj funkčné kritériá, vďaka ktorým sa nebudeme triasť vo fujavici a neprechladneme pri jemne chladnejšom vetre. Predstavujeme vám must-have doplnky na túto sezónu, ktoré vás potešia po estetickej aj funkčnej stránke.

Hrubý šál

Čím hrubší, tým lepší. Investujte do šálu, ktorú bude ako vaša prenosná perina, udrží vás v teple a navyše je aj maximálne štýlový. Môže to byť klasická pletená verzia, teddy model alebo dokonca páperový kúsok.

driesDries van Noten FW19

 

 

Dlhé rukavice

Výhodou dlhých rukavíc je to, že sa dajú nosiť v kombinácii so šatami a topmi odhaľujúcimi ruky, ale aj to, že vás udržia v teple. Túto sezónu sú navyše jedným z najobľúbenejších doplnkov. Môžete ich nosiť vytiahnuté až nad lakte alebo nazberané do polovice predlaktia.

balmain fw19Balmain FW19

 

 

Rozdielne náušnice

Tento trend tu bol nedávno, no teraz sa opäť vrátil. Využijete ho nielen v bežnom živote, ale v prípade výraznejších kúskov aj na slávnostných akciách či večierkoch. Dlhšie náušnice vykúkajúce spod čiapky navyše pôsobia veľmi efektne.

givenchy fw19Givenchy FW19

 

 

Hrubá čiapka

Pokiaľ patríte k zimomravcom, oceníte návrat čiapkového trendu, ktorý hovorí, že čím hrubšia čiapka, tým lepšie. Siahnite po výrazných, zaujímavých farbách, ktoré rozjasnia akýkoľvek outfit a pokojne si ho ozdobte malými brošňami.

versace fw19Versace FW19

 

 

Vzorované pančuchy

Hrubé so svetrovým vzorom, hladké s kvetinovým alebo monochromatické s logami, je jedno aké pančuchy si vyberiete, pretože sa nosia tie najrôznejšie podoby. Kombinovať ich môžete tón v tóne alebo v štýlovom kontraste.

gucciGucci FW19

Foto: Indigital

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...