Doplnky v zime zohrávajú oveľa dôležitejšiu úlohu ako hocikedy počas roka. Okrem svojej dizajnovej a estetickej funkcie totiž musia spĺňať aj funkčné kritériá, vďaka ktorým sa nebudeme triasť vo fujavici a neprechladneme pri jemne chladnejšom vetre. Predstavujeme vám must-have doplnky na túto sezónu, ktoré vás potešia po estetickej aj funkčnej stránke.

Hrubý šál

Čím hrubší, tým lepší. Investujte do šálu, ktorú bude ako vaša prenosná perina, udrží vás v teple a navyše je aj maximálne štýlový. Môže to byť klasická pletená verzia, teddy model alebo dokonca páperový kúsok.

driesDries van Noten FW19

 

 

Dlhé rukavice

Výhodou dlhých rukavíc je to, že sa dajú nosiť v kombinácii so šatami a topmi odhaľujúcimi ruky, ale aj to, že vás udržia v teple. Túto sezónu sú navyše jedným z najobľúbenejších doplnkov. Môžete ich nosiť vytiahnuté až nad lakte alebo nazberané do polovice predlaktia.

balmain fw19Balmain FW19

 

 

Rozdielne náušnice

Tento trend tu bol nedávno, no teraz sa opäť vrátil. Využijete ho nielen v bežnom živote, ale v prípade výraznejších kúskov aj na slávnostných akciách či večierkoch. Dlhšie náušnice vykúkajúce spod čiapky navyše pôsobia veľmi efektne.

givenchy fw19Givenchy FW19

 

 

Hrubá čiapka

Pokiaľ patríte k zimomravcom, oceníte návrat čiapkového trendu, ktorý hovorí, že čím hrubšia čiapka, tým lepšie. Siahnite po výrazných, zaujímavých farbách, ktoré rozjasnia akýkoľvek outfit a pokojne si ho ozdobte malými brošňami.

versace fw19Versace FW19

 

 

Vzorované pančuchy

Hrubé so svetrovým vzorom, hladké s kvetinovým alebo monochromatické s logami, je jedno aké pančuchy si vyberiete, pretože sa nosia tie najrôznejšie podoby. Kombinovať ich môžete tón v tóne alebo v štýlovom kontraste.

gucciGucci FW19

Foto: Indigital

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...