Aj značka Lacoste sa vydala na cestu kolaborácií, avšak nepredstavuje jednu, ale hneď 5. Tešiť sa môžete na kúsky, ktoré vznikli v spolupráci so značkami ako Alpha Industries či Pyrenex.

Lacoste x K-way

Značka K-way je zase známa svojimi nylonovými, nepremokavými kúskami. Najznámejšími modelmi búnd sú Claude 3.0 a Léon, a práve druhý spomínaný je hviezdou tejto spolupráce. Vznikol tak Léon vo verzii, ktorá sa oblieka cez hlavu a je unisexový. Tento pršiplášť je navyše dostupný vo veľkostiach XXS až XL aj v detských veľkostiach.

2

 

Lacoste x Pyrenex

Poznáte značku Pyrenex? Špecializuje sa na výrobu izolačných a perových výplní do búnd a kabátov a ide o rodinnú firmu. Patrí k najinovatívnejším firmám v odvetví technických materiálov napríklad pri výrobe športového a turistického oblečenia. V tejto kolaborácii pretvorili svoj klasický model oversized unisexovej bundy do štýlu Lacoste. Dostupná je v zelenej, bordovej a modrej.

1

 


Lacoste x Alpha Industries

Alpha Industries stojí za zrodom bombery a tiež je hlavným producentom výbavy pre amerických vojakov. Na konci 50.rokov sa z nej stala aj módna značka, keďže využili záľubu verejnosti v tematických kúskoch. V tejto spolupráci stavili na to, čo vedia najlepšie a bomber pretavili do typického Lacoste štýlu so spomínanými vojenskými prvkami. Aj tento kúsok je unisexový a dostupný vo veľkostiach XXS-XL. Kožušina na golieri je navyše umelá!

3

 

 

Lacoste x Gloverall

Anglická značka, ktorá sa viac ako 50 rokov špecializuje na výrobu vlnených kabátov. Okrem iného vyrábajú aj uniformy pre britské loďstvo. V spolupráci s Lacoste vznikol model siahajúci do polovice lýtok, ktorý je inšpirovaný práve spomínanou uniformou. Vyniká čistými, nadčasovými líniami a preto je must-have do pánskeho aj dámskeho šatníka.

4

 

 

Lacoste x Tailor Toyo

Mix amerického baseball štýlu a japonskej kultúry dominuje tvorbe značky Tailor Toyo. To sa odrazilo aj v spolupráci s Lacoste, v ktorej vznikla ľahká, obojstranná bombera s vyšívaným drakom, ale aj samotným zakladateľom René Lacoste.

5

 

Celá kolaborácia je už v predaji a dostupná je na stránkach Lacoste, ako aj v butikoch po celom svete.

Foto: archív značky

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...


Trendy móda | 29.júl 2020

Leto plné šťavy v trendových kúskoch od ...

Kto z nás by nepoznal veselé a originálne ponožky Dedoles? V letných mesiacoch však môžeme behať aj na boso. Ak...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...