Džínsy sú jednoducho základom šatníka. Nezáleží na tom, či nosíte skinny modely alebo trendy zvonové, prípadne pohodlné boyfriend kúsky, poradíme vám, aké topy by ste k nim mohli doplniť. Inšpirovali sme sa street stylovými hviezdami na Instagrame.

Rozopnutý kardigán

Kardigány sú skvelou, nadčasovou voľbou. Navyše máte možnosť siahnuť po klasickej verzii s gombíkmi alebo športovejšej retro variácii so zipsom. V oboch prípadoch nezabudnite kardigán jemne rozopnúť.

tops@matildadjerf 

 

Naše tipy:

isabel marantIsabel Marant zara3ZARA

 

 

Top z organzy

Organza je skvelá materiál na vrstvenie, ale aj v prípade, že chcete odhaliť kúsok kože. Hodí sa k džínsom pretože vytvára príjemný kontrast elegancie, sexepílu a športového ducha. Pod top môžete hodiť tielko, alebo nechajte vykúkať zaujímavú spodnú bielizeň.

2@emmanuellek_ 

Naše tipy:

miu miuMiu Miu zaraZARA 

 

 

Gombíkové detaily

Gombíky na topoch sú akousi zjemnenou extenziou praire trendu, ktorý sa pretavil do ženských šiat aj topov. Ide síce o veľmi jednoduchý a nenápadný detail, avšak dokáže sa postarať o veľmi zaujímavý výsledok.

3@camilacoelho 

Naše tipy:

the line by kThe Line by K Screenshot 2019 08 29 at 18.55.04Topshop 

 

 

Objemné rukávy

Už v lete sme sa zamilovali do topov aj šiat s objemnými rukávmi, preto na nich nezabudneme ani na jeseň. Topy s objemnými rukávmi preto budeme kombinovať s džínsami, ktoré ku ich ženskosti dotvoria uvoľneného ducha.

4@jessalizzi

 

Naše tipy:

cult gaiaCult Gaia zara2ZARA 

Foto: Instagram, archív značiek

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...