Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať v skrini, ale aj o tom, že bez prútených kabeliek sa leto nedá zvládnuť. Ako to je v prípade plaviek?

Ovocné

Farebné a šťavnaté, také plavky nosia Francúzky. Samozrejme aj v tomto prípade to robia po svojom a pri plavkách pokojne siahnu po ovocnom vzore. Vyberte si hocičo od citrónov až po ananás.

title@constancearnlt

 

Jednodielne

Jednodielna klasika vás zachráni v prípade, že sa necítite na odhaľovanie, no zaujímavý strih, sexi detaily alebo hlboký výstrih na chrbte sa postarajú o želaný wow efekt.

1@jeannedamas

 

 

Logá

Na Francúzky celkom netypická voľba, no aj napriek tomu logám niektoré z nich neodolali. Burberry, Fendi či Gucci logá sa tak nosia aj na plavkách.

2@adenorah

 

 

Kvetinové

Nič nie je nad kvetinové vzory. Či už máte radšej tropické a farebné, jemné a inšpirované starými obrazmi, alebo retro a lá 90.roky, schvaľujú ich aj Francúzky.

3@sabinasocol

 

 

Sporty

Čím to je, že Francúzky ešte aj v športových plavkách dokážu vyzerať sofistikovane? Je to v kombinácii strihu, farieb a materiálov.

4@louisefollain

 

 

Color-blocking

Sexi a pritom elegantné. Kombinácie základných farieb v netradičnom strihu sa postará presne o takýto výsledok. Vyberte si asymetrické modely plaviek alebo choďte do mix’n match.

5@fionazanetti

 

 

Malé čierne

Malé čierne plavky sú letnou verziou malých čiernych šiat. Každá z nás by ich mala mať pretože sú jednoducho multifunkčné, nadčasové. Investujte do modelu, ktorý vám vydrží dlhé roky.

7@thomsenmichaela
Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...