Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať v skrini, ale aj o tom, že bez prútených kabeliek sa leto nedá zvládnuť. Ako to je v prípade plaviek?

Ovocné

Farebné a šťavnaté, také plavky nosia Francúzky. Samozrejme aj v tomto prípade to robia po svojom a pri plavkách pokojne siahnu po ovocnom vzore. Vyberte si hocičo od citrónov až po ananás.

title@constancearnlt

 

Jednodielne

Jednodielna klasika vás zachráni v prípade, že sa necítite na odhaľovanie, no zaujímavý strih, sexi detaily alebo hlboký výstrih na chrbte sa postarajú o želaný wow efekt.

1@jeannedamas

 

 

Logá

Na Francúzky celkom netypická voľba, no aj napriek tomu logám niektoré z nich neodolali. Burberry, Fendi či Gucci logá sa tak nosia aj na plavkách.

2@adenorah

 

 

Kvetinové

Nič nie je nad kvetinové vzory. Či už máte radšej tropické a farebné, jemné a inšpirované starými obrazmi, alebo retro a lá 90.roky, schvaľujú ich aj Francúzky.

3@sabinasocol

 

 

Sporty

Čím to je, že Francúzky ešte aj v športových plavkách dokážu vyzerať sofistikovane? Je to v kombinácii strihu, farieb a materiálov.

4@louisefollain

 

 

Color-blocking

Sexi a pritom elegantné. Kombinácie základných farieb v netradičnom strihu sa postará presne o takýto výsledok. Vyberte si asymetrické modely plaviek alebo choďte do mix’n match.

5@fionazanetti

 

 

Malé čierne

Malé čierne plavky sú letnou verziou malých čiernych šiat. Každá z nás by ich mala mať pretože sú jednoducho multifunkčné, nadčasové. Investujte do modelu, ktorý vám vydrží dlhé roky.

7@thomsenmichaela
Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...