Bowlingová, havajská či košeľa s krátkym rukávom, nazvať ju môžete ako chcete, no faktom ostáva, že toto leto je mimoriadne trendy. Ako sa teda košeľa s krátkym rukávom a zaujímavými potlačami nosí?

S ľanovými nohavicami

Ľan a voľná košeľa idú dokopy. Spolu vytvárajú zaujímavý outfit, ktorý je ako stvorený do letného mesta aj na dovolenku.

title@thatsaleaf

 

S teplákmi

Niečo pre módne experimentátorky. Skombinujte zaujímavú košeľu s krátkym rukávom s teplákmi pre vytvorenie extravagantného outfit.

2@devonleecarlson

 

S inými potlačami

Potlače sa v lete nosia. Či už si vyberiete kvetiny, bodky, batiku alebo niečo iné, skúste ich pomiešať medzi sebou. Platí to aj v prípade košele s krátkym rukávom.

3@emilisindlev

 

 

S džínsami

Stavte na klasiku v podobe džínsov, zastoknite do nich košeľu a chic outfit je na svete. Môžete ísť do minimalistickej, monochromatickej kombinácie, alebo do niečo farebnejšieho a bláznivého.

4@alyssainthecity

 

 

S džínsovou sukňou

Návrat džínsovej sukne oceníte aj v prípade, že chcete experimentovať s košeľou s krátkym rukávom. Dokonale sa k sebe hodia, pôsobia moderne a štýlovo.

5@kristengracelam

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.sep 2019

História podpätkov

Dnes sú podpätky súčasťou šatníka takmer každej ženy. Niektoré si ich obúvajú len na vybrané príležitosti, iné si bez nich...


Trendy móda | 18.sep 2019

Ako nosiť letné šaty počas jesene?

S odchodom leta sa niekedy ťažko vyrovnáva aj keď je jeseň jedno z najkrajších, najfarebnejších období. Najlepšie to zvládame však vtedy, keď...


Trendy móda | 18.sep 2019

Jesenný must have a ako ho nosiť: Crop s...

Určite ste si už všimli, že túto sezónu si mnohé módne ikony, modelky a influencerky zamilovali skrátené verzie svetrov či mikín...


Trendy móda | 17.sep 2019

Denim Season: Ako nosiť double denim?

S príchodom jesene prichádza aj sezóna denimu. Materiál, ktorému sme sa počas takmer celého leta vyhýbali sa vracia a to musíme využiť...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...