Bowlingová, havajská či košeľa s krátkym rukávom, nazvať ju môžete ako chcete, no faktom ostáva, že toto leto je mimoriadne trendy. Ako sa teda košeľa s krátkym rukávom a zaujímavými potlačami nosí?

S ľanovými nohavicami

Ľan a voľná košeľa idú dokopy. Spolu vytvárajú zaujímavý outfit, ktorý je ako stvorený do letného mesta aj na dovolenku.

title@thatsaleaf

 

S teplákmi

Niečo pre módne experimentátorky. Skombinujte zaujímavú košeľu s krátkym rukávom s teplákmi pre vytvorenie extravagantného outfit.

2@devonleecarlson

 

S inými potlačami

Potlače sa v lete nosia. Či už si vyberiete kvetiny, bodky, batiku alebo niečo iné, skúste ich pomiešať medzi sebou. Platí to aj v prípade košele s krátkym rukávom.

3@emilisindlev

 

 

S džínsami

Stavte na klasiku v podobe džínsov, zastoknite do nich košeľu a chic outfit je na svete. Môžete ísť do minimalistickej, monochromatickej kombinácie, alebo do niečo farebnejšieho a bláznivého.

4@alyssainthecity

 

 

S džínsovou sukňou

Návrat džínsovej sukne oceníte aj v prípade, že chcete experimentovať s košeľou s krátkym rukávom. Dokonale sa k sebe hodia, pôsobia moderne a štýlovo.

5@kristengracelam

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Letná IT bag

Najobľúbenejšia kabelka tohto leta síce nie je obrovským prekvapením, ale skvelým doplnením ležérnych, moderných šatníkov. Od vtedy, čo ju módna...


Trendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...