Bowlingová, havajská či košeľa s krátkym rukávom, nazvať ju môžete ako chcete, no faktom ostáva, že toto leto je mimoriadne trendy. Ako sa teda košeľa s krátkym rukávom a zaujímavými potlačami nosí?

S ľanovými nohavicami

Ľan a voľná košeľa idú dokopy. Spolu vytvárajú zaujímavý outfit, ktorý je ako stvorený do letného mesta aj na dovolenku.

title@thatsaleaf

 

S teplákmi

Niečo pre módne experimentátorky. Skombinujte zaujímavú košeľu s krátkym rukávom s teplákmi pre vytvorenie extravagantného outfit.

2@devonleecarlson

 

S inými potlačami

Potlače sa v lete nosia. Či už si vyberiete kvetiny, bodky, batiku alebo niečo iné, skúste ich pomiešať medzi sebou. Platí to aj v prípade košele s krátkym rukávom.

3@emilisindlev

 

 

S džínsami

Stavte na klasiku v podobe džínsov, zastoknite do nich košeľu a chic outfit je na svete. Môžete ísť do minimalistickej, monochromatickej kombinácie, alebo do niečo farebnejšieho a bláznivého.

4@alyssainthecity

 

 

S džínsovou sukňou

Návrat džínsovej sukne oceníte aj v prípade, že chcete experimentovať s košeľou s krátkym rukávom. Dokonale sa k sebe hodia, pôsobia moderne a štýlovo.

5@kristengracelam

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...


Fashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...