Kto nosí džínsy aj v lete? Aj keď je pravdou, že džínsovina nie je úplne najideálnejším letným materiálom, mnohé z nás sa jej nevzdávajú ani v horúcom počasí. Ako ich však nosiť tak, aby z nich bolo cítiť leto?

Bodky

Retro bodky a džínsovina sú klasickou kombináciou, ktorá nás neprestáva baviť ani toto leto. Bodkovaný top a džínsová sukňa sú jednoduchým, no efektným riešením.

title@collagevintage

 

Bandeau Top

Ak sa nebojíte ísť do extrémov, pokojne hoďte ku svojim obľúbeným džínsom bandeau top. Stavte na zaujímavé, výrazné farby, ktoré podčiarknu hravosť outfitu.

2@brittanyxavier

 

 

Košeľa s krátkym rukávom

Bowlingové košele, alebo jednoducho košele s krátkym rukávom sú veľkým letným hitom. S džínsami však pôsobia ako zohratá dvojica.

3@galagonzalez

 

 

Crop top

Odhaľte trochu kože pomocou crop topu. Chladivé odtiene modrej a vykúkajúca opálená pokožka okamžite navodia letnú atmosféru.

4@sincerelyjules

 

 

Kvetinový top

Letná romantika ako vyšitá. Kvety sa k džínsovine vemi hodia a nemusíte ich kombinovať iba s nohavicami či sukňami, ale aj s džínsovými bundami.

5@weworewhat

 

 

Saténový top

Ideálny kúsok, keď chcete pôsobiť uvoľnene a uhladene zároveň. Kontrastné materiály urobia prácu bez vás a výsledok bude vždy efektný.

6@xeniaadonts

 

 

Priehľadnú blúzku

Jemná blúzka, ktorá čo-to odhalí a čo-to nechá zahalené tajomstvom. V lete sa v nej neroztopíte a dokonale sa kombinuje s džínsami.

7@camilacoelho

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.okt 2019

Jesenné outfity inšpirované vidiekom

Predstavte si romantický britský vidiek, plný farebných stromov, rustikálnych domčekov a jemného slnka, ktoré osvetľuje okolie, zatiaľ čo vám vo vnútri...


Trendy móda | 16.okt 2019

Nicki Minaj vytvorila kolekciu s Fendi

Nicki Minaj sa posledný polrok začala takmer na každej akcii objavovať zahalená do logá Fendi. Už vtedy nám chodila po...


Trendy móda | 16.okt 2019

Lululemon predstavuje kolekciu s Roksand...

Lululemon je synonymom moderného športového ducha, ktorý prepája funkčnosť so ženskosťou a štýlom. Britská dizajnérka Roksanda Ilinčić so svojou značkou Roksanda...


Trendy móda | 16.okt 2019

Puma a Balmain pripravujú kolekciu inšpi...

Značka Puma už má za sebou celkom bohatú históriu kolaborácií vrátane kolekcie z hudobníkom The Weeknd, so značkou Karl Lagerfeld či...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...