Kto nosí džínsy aj v lete? Aj keď je pravdou, že džínsovina nie je úplne najideálnejším letným materiálom, mnohé z nás sa jej nevzdávajú ani v horúcom počasí. Ako ich však nosiť tak, aby z nich bolo cítiť leto?

Bodky

Retro bodky a džínsovina sú klasickou kombináciou, ktorá nás neprestáva baviť ani toto leto. Bodkovaný top a džínsová sukňa sú jednoduchým, no efektným riešením.

title@collagevintage

 

Bandeau Top

Ak sa nebojíte ísť do extrémov, pokojne hoďte ku svojim obľúbeným džínsom bandeau top. Stavte na zaujímavé, výrazné farby, ktoré podčiarknu hravosť outfitu.

2@brittanyxavier

 

 

Košeľa s krátkym rukávom

Bowlingové košele, alebo jednoducho košele s krátkym rukávom sú veľkým letným hitom. S džínsami však pôsobia ako zohratá dvojica.

3@galagonzalez

 

 

Crop top

Odhaľte trochu kože pomocou crop topu. Chladivé odtiene modrej a vykúkajúca opálená pokožka okamžite navodia letnú atmosféru.

4@sincerelyjules

 

 

Kvetinový top

Letná romantika ako vyšitá. Kvety sa k džínsovine vemi hodia a nemusíte ich kombinovať iba s nohavicami či sukňami, ale aj s džínsovými bundami.

5@weworewhat

 

 

Saténový top

Ideálny kúsok, keď chcete pôsobiť uvoľnene a uhladene zároveň. Kontrastné materiály urobia prácu bez vás a výsledok bude vždy efektný.

6@xeniaadonts

 

 

Priehľadnú blúzku

Jemná blúzka, ktorá čo-to odhalí a čo-to nechá zahalené tajomstvom. V lete sa v nej neroztopíte a dokonale sa kombinuje s džínsami.

7@camilacoelho

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...