Kto nosí džínsy aj v lete? Aj keď je pravdou, že džínsovina nie je úplne najideálnejším letným materiálom, mnohé z nás sa jej nevzdávajú ani v horúcom počasí. Ako ich však nosiť tak, aby z nich bolo cítiť leto?

Bodky

Retro bodky a džínsovina sú klasickou kombináciou, ktorá nás neprestáva baviť ani toto leto. Bodkovaný top a džínsová sukňa sú jednoduchým, no efektným riešením.

title@collagevintage

 

Bandeau Top

Ak sa nebojíte ísť do extrémov, pokojne hoďte ku svojim obľúbeným džínsom bandeau top. Stavte na zaujímavé, výrazné farby, ktoré podčiarknu hravosť outfitu.

2@brittanyxavier

 

 

Košeľa s krátkym rukávom

Bowlingové košele, alebo jednoducho košele s krátkym rukávom sú veľkým letným hitom. S džínsami však pôsobia ako zohratá dvojica.

3@galagonzalez

 

 

Crop top

Odhaľte trochu kože pomocou crop topu. Chladivé odtiene modrej a vykúkajúca opálená pokožka okamžite navodia letnú atmosféru.

4@sincerelyjules

 

 

Kvetinový top

Letná romantika ako vyšitá. Kvety sa k džínsovine vemi hodia a nemusíte ich kombinovať iba s nohavicami či sukňami, ale aj s džínsovými bundami.

5@weworewhat

 

 

Saténový top

Ideálny kúsok, keď chcete pôsobiť uvoľnene a uhladene zároveň. Kontrastné materiály urobia prácu bez vás a výsledok bude vždy efektný.

6@xeniaadonts

 

 

Priehľadnú blúzku

Jemná blúzka, ktorá čo-to odhalí a čo-to nechá zahalené tajomstvom. V lete sa v nej neroztopíte a dokonale sa kombinuje s džínsami.

7@camilacoelho

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.júl 2019

Birkenstock x Il Pellicano: Kolaborácia ...

Topánky zančky Birkenstock si našli vďaka street-wearovému trendu obrovské publikum a dnes už nie je vôbec zvláštne, keď sa objavia...


Trendy móda | 18.júl 2019

Phillip Lim pripravil kolekciu v spolupr...

AirBnB sa snaží ovládnuť nielen cestovateľský svet, ale aj svet módy. Aspoň tak sa zdá po novinkách, ktoré oznámili pred...


Trendy móda | 18.júl 2019

Značka Loewe pripravila letnú kolaboráci...

Madridská značka Loewe sa spojila už po tretí krát so značkou Paula’s Ibiza, aby spoločne vytvorili must-have letnú kolaboráciu. Dominuje...


Trendy móda | 18.júl 2019

Plavkové trendy podľa Francúzok

Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...