Patríte aj vy k tým z nás, ktoré by najradšej chodili v lete bosé? Hoci sa to v meste nedá, s niektorými sandálmi dosiahnete podobnú dávku voľnosti a uvoľnenosti, a zároveň aj poriadny kus štýlu. Vybrali sme 5 typov sandálov, ktoré nechýbajú v šatníku ani nám.

Flip flopy

Ideálna voľba na instatnú dovolenkovú náladu. Klasické flip flopy sa však nenosia iba na pláž a k bazénu, ale po novom aj do práce a vlastne kdekoľvek máte chuť. Doplňte ich šatami, kostýmovými šortkami alebo aj širokými nohavicami.

title@pernilleteisbaek 

 

Náš tip:

cult gaia

Cult Gaia

 

 

S logom

Logá na topánkach sú ideálnym detailom, ktorý jednak zapadne do minimalistických outfitov, ale aj do hippie estetiky, ktorá je vyskladaná z eklektických kúskov.

3@collagevintage

Náš tip:

balenciaga

Balenciaga

 

 

90’s vibe

Zrejme najvýraznejším topánkovým trendom na tohtoročné leto sú sandále inšpirované 90. rokmi. Vynikajú buď tenučkými remienkami alebo hranatou špičkou, prípadne ich kombináciou.

4@weworewhat

Náš tip:

topshop2

Topshop

 

Kožené

Eleganciu na minimalistický spôsob tento rok zastupujú sandále alebo šľapky v klasickom koženom dizajne. Remienok v prírodnej hnedej farbe pôsobí chic.

5@leiasfez

Náš tip:

zara

ZARA 

Mules

Ideálny model v prípade, že ste ešte nestihli zájsť na pedikúru, ale aj vtedy, ak trávite celé dni v klimatizovanej kancelárii. Nosí sa však všade, od plážových promenád až po pool parties.

6@sincerelyjules
Náš tip:

topshop

Topshop

Foto: Instagram, archív firiem

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 11.aug 2020

Ganni a Levi’s pripravili kolaboráciu. D...

Zatiaľ čo značka Ganni je dokonalým príkladom modernej módy, Levi’s v sebe nesie poriadnu dávku tradície spojenej s inováciou a nadčasovosťou. Vo svojej...


Trendy móda | 11.aug 2020

Plavkové trendy z Francúzskej riviéry

Keď sa povie Francúzska riviéra, mnohí z nás si predstavia charakteristické, dramatické útesy, hlbokú modrú farbu mora a samozrejme aj luxusné jachty...


Trendy móda | 08.aug 2020

Najodvážnejší trend leta

Zozadu nahá, spredu oblečená. Taký dojem vyvoláva jeden z najpopulárnejších trendov tohto leta, ktorý môžeme pokojne nazvať aj naked top...


Trendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...