Patríte aj vy k tým z nás, ktoré by najradšej chodili v lete bosé? Hoci sa to v meste nedá, s niektorými sandálmi dosiahnete podobnú dávku voľnosti a uvoľnenosti, a zároveň aj poriadny kus štýlu. Vybrali sme 5 typov sandálov, ktoré nechýbajú v šatníku ani nám.

Flip flopy

Ideálna voľba na instatnú dovolenkovú náladu. Klasické flip flopy sa však nenosia iba na pláž a k bazénu, ale po novom aj do práce a vlastne kdekoľvek máte chuť. Doplňte ich šatami, kostýmovými šortkami alebo aj širokými nohavicami.

title@pernilleteisbaek 

 

Náš tip:

cult gaia

Cult Gaia

 

 

S logom

Logá na topánkach sú ideálnym detailom, ktorý jednak zapadne do minimalistických outfitov, ale aj do hippie estetiky, ktorá je vyskladaná z eklektických kúskov.

3@collagevintage

Náš tip:

balenciaga

Balenciaga

 

 

90’s vibe

Zrejme najvýraznejším topánkovým trendom na tohtoročné leto sú sandále inšpirované 90. rokmi. Vynikajú buď tenučkými remienkami alebo hranatou špičkou, prípadne ich kombináciou.

4@weworewhat

Náš tip:

topshop2

Topshop

 

Kožené

Eleganciu na minimalistický spôsob tento rok zastupujú sandále alebo šľapky v klasickom koženom dizajne. Remienok v prírodnej hnedej farbe pôsobí chic.

5@leiasfez

Náš tip:

zara

ZARA 

Mules

Ideálny model v prípade, že ste ešte nestihli zájsť na pedikúru, ale aj vtedy, ak trávite celé dni v klimatizovanej kancelárii. Nosí sa však všade, od plážových promenád až po pool parties.

6@sincerelyjules
Náš tip:

topshop

Topshop

Foto: Instagram, archív firiem

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...