Nikto do poslednej chvíle poriadne nevedel o čo pôjde, no napriek tomu o tom všetci hovorili. Malo to byť o nás, o vás, o Slovensku. Jeden večer to však celé prezradil. Prišiel k nám popredný európsky e-shop ABOUT YOU.

 

aboutyou

 

 

Po úspešnom fungovaní v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarku, Belgicku, Poľsku a nedávnom spustení v Česku, dorazil e-shop aj na Slovensko. Jeho spustenie sprevádzala megalomanská marketingová kampaň, ktorá sa postarala o to, aby o ňom vedel skutočne každý. Všetky tajnosti, ktoré ju však sprevádzali boli ukončené veľkolepou párty, na ktorej sa objavilo viac ako 300 influencerov, celebrít a novinárov. Zvedaví sme boli aj my a spoločne s osobnosťami ako Dominika Cibulková, Majk Spirit, Emma Drobná či Michaela Kociánová, sme si launch event užili. Cieľ bol splnený, o ABOUT YOU hovoria jednoducho všetci.

 

 

Aká bola launch párty?

Uvádzacia párty sa uskutočnila v priestoroch Refinery Gallery. Pri vstupe nechýbal červený koberec, po ktorom sa prešli všetky prítomné osobnosti slovenského šoubiznisu. Výnimočné drinky, zaujímavý finger-food a old-school hracie automaty vytvorili unikátnu atmosféru za doprovodu modernej hudby. V strede haly sa nachádzal navyše retro kolotoč, na ktorom sa všetci prítomní mohli vrátiť do detských čias. Ak vás omrzel Pac-man alebo Q*bert, vrhnúť ste sa mohli aj na „kútik“ s rôznymi rekvizitami na fotenie. Aby bol zážitok dostatočne sladký, nechýbala ani čerstvá cukrová vata.

 

YASK Preselection copyright credit adam costey studio 006

YASK Preselection copyright credit adam costey studio 007 YASK Preselection copyright credit adam costey studio 010

YASK Preselection copyright credit adam costey studio 011

YASK Preselection copyright credit adam costey studio 014 YASK Preselection copyright credit adam costey studio 094

YASK Preselection copyright credit adam costey studio 100

 

Čo je ABOUT YOU?

Európska platforma, ktorá svojim zákazníkom ponúka nekonečné módne možnosti a kopec inšpirácie. Na jednom mieste spája viac ako 600 značiek a na Slovensko navyše prináša aj také, ktoré sme tu doteraz nemali. Tešiť sa môžete na obľúbené klasiky ako Calvin Klein, Hugo Boss či The Kooples (už keď sme pri tejto značke, v ponuke majú aj kabelky, ktoré navrhli v exkluzívnej kolaborácii Irina Shayk či Stella Maxwell). Za nás však vyhráva výber ekologických značiek Armed Angels či Patagonia. V rámci uvádzacieho proma tiež môžete nakupovať so zľavou 25% a tovar je možné vrátiť až do 100 dní!

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 14.jún 2019

Letné klasiky pre každý šatník

Poznáte to, každý rok, každú sezónu a niekedy aj každý týždeň sa dozvedáme o nových trendoch. Tak, ako rýchlo prídu...


Trendy móda | 14.jún 2019

Givenchy predstavuje teniskovú kolaborác...

Prvá prehliadka pánskej kolekcie Givenchy pod vedením Clare Waight Keller predstavila aj zaujímavú kolaboráciu. Módny dom sa spojil so značkou...


Trendy móda | 13.jún 2019

Ako sa nosí crop top vo svete?

Jeden kúsok a má toľko tvárí. Každý si ho dokáže prispôsobiť k svojmu štýlu a pritom dokáže zachovať jeho podstatu...


Trendy móda | 13.jún 2019

Letné outfity, ktoré nikdy nesklamú

Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...