Móde vládnu kvetiny, bodky, logá, neónové farby a záplava volánov, no vás táto predstava vôbec neláka a radšej by ste uprednostnili jednoduchosť? My sme inšpiráciu našli v šatníkoch svetových módnych ikon a vybrali sme kľúčové kúsky pre jarný šatník. Vďaka nim zakaždým vytvoríte zaujímavý, no pritom čistý outfit.

Satén

Nejde o konkrétny kúsok, ale o materiál, ktorý sa dá použiť na rôzne spsoby. Vynikne na tope, košeli, šatách, sukni a hodí sa do akéhokoľvek minimalistického outfitu.

minimal@sophiaroe

 

Náš tip:

zara

ZARA

 

 

Košeľa s krátkym rukávom

Vyzerá to tak, že módne ikony si zamilovali „bowling style“ košele. Jednofarebné modely s krátkym rukávom, jemne oversized, sa dajú kombinovať s nohavicami aj sukňami.

1@shotfromthestreet

Náš tip:

jil sander 

Jil Sander

 

 

Široké nohavice

Tento štýl nohavíc sa hodí k minimalistickému aj k boho štýlu. Vyberte si kúsok v neutrálnych farbách a zaexperimentujte pri výbere látky či dĺžky.

3@celineaagaard

Náš tip:

topshop2 

ZARA

 

 

Klasické džínsy

Žiadny šatník sa nezaobíde bez džínsov. Klasické „mrkváče“ sú trendy, nenútené a chic. Kombinujte ich so sakom, košeľou ši saténovým topom.

4@cocobeautea

Náš tip:

j bran 

J Brand

 

 

Košeľové šaty

Kúsok, ktorý vás zachráni vtedy „keď nemáte čo na seba.“ Postará sa o wow efekt, pôsobí upravene a sofistikovane, a nevyžaduje si žiaden ďalší styling.

5@mvb

Náš tip:

topshop 

Topshop

 

 

Remienkové sandále

Minuloročný „naked“ trend nahradili 90’s style sandále, ktoré dekorujú nohu iba pár remienkami. Ich minimalistický, no univerzálny dizajn tak dokonale zapadne aj do vášho šatníka.

6@pepamack

Náš tip:

zara2 

ZARA

 

 

Oversized sako

Nezabudnite ani na sako. Službu vám urobí takmer akýkoľvek model, no ak plánujete váš šatník obohatiť o nový kúsok, určite siahnite po oversized modeli.

7@tineaandrea

Náš tip:

zara3 

ZARA

Foto: Instagram, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...