Tenisky po tatkovi, pracovné overaly či ugly fashion trend, bolo len otázkou času, kedy módny svet siahne po ďalších čudných kúskoch a trendoch. Tentokrát nimi sú retro kúsky inšpirované babkiným šatníkom.

Podkolienky

Určite ste už postrehli zvláštnu záľubu módnych bloggeriek v nylonových alebo pletených podkolienkach, ktoré nemajú problém skombinovať s krátkymi šatami a sandálmi.

title@camillecharierre 

 

Hranaté topánky

Po dlhšej dobe sa na scénu vrátili aj topánky s hranatou špičkou. Nosia sa v prípade čižiem, lodičiek ale aj sandálov. A samozrejme dokonale dopĺňajú predchádzajúci trend.

3@alyssainthecity 

 

 

Šatky

Trend, ktorému sa hovorí aj babushka (po rusky babka aj šatka uviazaná na hlave), si takisto získal svojich fanúšikov. Farebné, vzorované šatky nosia už teraz mnohé influencerky.

2@blancamiro 

 

 

Perly

Perly na krku, na ušiach či na rukách patria k tým konzervatívnejším trendom v rámci babkinho šatníka. V kombinácii s predchádzajúcimi trendami sa však dajú dosiahnuť prekvapivé outfity.

4@blancamiro 

 

 

Vesty

Pletená vesta, ktorú by mnohí najradšej nechali zapadnúť prachom, sa vrátila na výslnie. Prehoďte ju cez košeľu, doplňte midi sukňou alebo zvonovými nohavicami. Výsledok bude buď bláznivý alebo štýlový. V oboch prípadoch ste vyhrali.

5@alwaysjudging

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne prehliadky | 23.sep 2019

Neoromantika podľa SPORTMAX

Sloboda a ľahkosť typická pre kinetické sochy umelca Daniela Wurtzelema sa stali hlavnou inšpiráciou pre kolekciu jar-leto 2020 značky SPORTMAX. Kolekcia...


Módne prehliadky | 23.sep 2019

Šatník pre špiónky podľa MAX MARA

Seriál Killing Eve si získal obrovské publikum, vďačí za to nielen svojej zaujímavej zápletke, ale aj kostýmom s dokonalým citom pre...


Trendy móda | 23.sep 2019

Farby jesene v novej kolekcii Tiffany T

Jeseň bude podľa značky Tiffany patriť perleti, tyrkysovej a ónyxovo čiernej. Svoju ikonickú líniu Tiffany T totiž obliekla práve do týchto...


Módne ikony | 23.sep 2019

Street Style na MFW

Miláno nikdy nesklame. V prípade Týždňov módy to však platí ešte viac, pretože outfity, ktoré nám tu predviedli influencerky a...

fashionlive

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vitamíny a minerály pre zdravé vlasy

Bohužiaľ nie všetkým nám príroda nadelila hustú, zdravú hrivu, ktorou by sme sa mohli chváliť za kaž...

5 typov manikúry: Ktorá je pre vás?

Mnohé z nás majú radi tú chvíľku pokoja a relaxu, ktorú nám prináša domáca úprava nechtov...

Najväčšie beauty trendy sezóny

Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagan...