Jednou veľkou nevýhodou všetkých populárnych trendov je, že sa neskutočne rýchlo opozerajú. Obrovské davy ľudí im totiž podľahnú a častokrát sa stáva, že kým nájdete ten ideálny kúsok pre seba, konkrétny trend vás začne nudiť. Ak je to aj váš prípad, máme pre vás 5 alternatív ku populárnym trendom.

Ak vás nebaví batika, vyskúšajte “tapetový” vzor

Aj batika je skutočne všade. Je ohromujúce, ako si tento vzor dokázal nájsť cestu k mainstreamu. Ako alternatívu k batike skúste niečo sofistikovanejšie, no pritom stále retro- umelecké potlače, ktoré pripomínajú tapety.

title@urbanoutfitters

 

Náš tip:

reformation

Reformation

 

 

Ak vás nebavia športové sandále, vyskúšajte sandále na platforme

Možnože to nie je záležitosťou presýtenosti, ale skôr osobného štýlu, no pokiaľ vám jednoducho športové sandále a lá turista nezapadli do šatníku, nahraďte ich zaujímavým modelom na platforme.

4@staud.clothing

Náš tip:

stella

Stella McCartney

 

 

Ak vás nebavia cyklistické šortky, vyskúšajte prešívané šortky

Na cyklistické šortky jednoducho nemá každý odvahu. Ak je to aj váš prípad, poteší vás nový trend, ktorý prinášajú prešívané šortky. Sú voľnejšie, neopozerané a poskytujú tak rôznorodé možnosti na vytvorenie chic outfitov.

5@kristengracelam

Náš tip:

jil sander

Jill Sander

 

 

Ak vás nebaví béžová, vyskúšajte mandarínkovú

Béžová je jedným z najväčších trendov a outfity tón v tóne od hlavy po päty začínajú byť pomaly nudné a nekreatívne. Vymeňte béžovú za mandarínkovú, je síce odvážnejšia, no svieža.

3Foto: Zuzana Jánošová @sjuloves

Náš tip:

ganni

Ganni

 

 

Ak vás nebavia oversized saká, vyskúšajte oversized vestu

Ani sa nečudujeme, že vás prestali oversized saká baviť. Dnes ich už má najmä na sociálnych sieťach zrejme každá influencerka a častokrát týmto outfitom chýba práve kreativita. Vyskúšajte nahradiť sako oversized vestou.

2@emmarowenrose 

Náš tip:

tibi

TIBI

Foto: Instagram, Getty, archív značiek

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...