Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatníku rok 2010, tak vám musíme prezradiť, že je na čase tento fakt zmeniť. Neónky sú totiž spať, nosia sa na rôzne štýly takže sa ich nemusí báť ani najväčší odporca.

Retro

Chiara vytiahla zo skrine džínsovú sukňu v neónovej ružovej a doplnila ju džínsovou budnou s potlačou. Takýto outfit pôsobí dievčensky a zároveň retro, ako vystrihnutý z 90.rokov. Pokojne ho doplňte logami alebo mikinou s kapucňou.

title@chiaraferragni

 

 

Neon on neon

Odvážnejšia alternatíva outfitu spočíva v kombinovaní rôznych neónov. Nádherne sa s nimi dokáže vyhrať napríklad Emili Sindlev, ktorú sme videli už v kombinácii zelenej a žltej, zelenej a modrej či ružovej a žltej.

2@emilisindlev

 

Minimal

Ak ste si doteraz mysleli, že neónové farby sa nedajú nosiť na jednoduchý, možno až minimalistický spôsob, vyvedieme vás z omylu. Nás o tom presvedčila Pernille Teisbaek, ktorá dokázala takto zakomponovať neónovú zelenú do elegantného outfitu.

3@pernilleteisbaek

 

Neutrals

Ďalšou nenútenou možnosťou, ako využiť neónovú farbu je jej kombinácia s jemnými tónmi. Nádherne vyniknú na hnedej, ťavej či krémovej a to bez toho, aby zbytočne kričali. Neutrálne tóny zase dostanú trochu života.

4@leoniehanne

 

Wild

Pokiaľ sa nebojíte divokých outfitov, pokojne skombinujte zaujímavé neónové farby s potlačami a vzormi. Ladia s kvetinami, zvieracími vzormi aj s geometrickými. Celé to je o vašej predstavivosti a kreativite.

5@wethepeoplestyle
Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 21.apr 2019

Coachella Style podľa modeliek

Festival Coachella už síce skončil, no pre nás to znamená minimálne toľko, že stále môžeme čerpať inšpiráciu z kreatívnych outfitov, ktoré...


Módne ikony | 19.apr 2019

Beach Life podľa Austrálčaniek

Myslíte, že by sa váš život výrazne zmenil, keby ste mali pod oknami nekonečné pláže s bielym pieskom a dramatickými útesmi? Pre...


Trendy móda | 19.apr 2019

Swimwear 2019: Ktoré trendy nahradili mi...

Plánovanie letnej dovolenky začína byť čoraz aktuálnejšie pretože slnečné lúče nás jednoducho nabádajú myslieť na plážový relax zábavu pri bazéne...


Módne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...