Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatníku rok 2010, tak vám musíme prezradiť, že je na čase tento fakt zmeniť. Neónky sú totiž spať, nosia sa na rôzne štýly takže sa ich nemusí báť ani najväčší odporca.

Retro

Chiara vytiahla zo skrine džínsovú sukňu v neónovej ružovej a doplnila ju džínsovou budnou s potlačou. Takýto outfit pôsobí dievčensky a zároveň retro, ako vystrihnutý z 90.rokov. Pokojne ho doplňte logami alebo mikinou s kapucňou.

title@chiaraferragni

 

 

Neon on neon

Odvážnejšia alternatíva outfitu spočíva v kombinovaní rôznych neónov. Nádherne sa s nimi dokáže vyhrať napríklad Emili Sindlev, ktorú sme videli už v kombinácii zelenej a žltej, zelenej a modrej či ružovej a žltej.

2@emilisindlev

 

Minimal

Ak ste si doteraz mysleli, že neónové farby sa nedajú nosiť na jednoduchý, možno až minimalistický spôsob, vyvedieme vás z omylu. Nás o tom presvedčila Pernille Teisbaek, ktorá dokázala takto zakomponovať neónovú zelenú do elegantného outfitu.

3@pernilleteisbaek

 

Neutrals

Ďalšou nenútenou možnosťou, ako využiť neónovú farbu je jej kombinácia s jemnými tónmi. Nádherne vyniknú na hnedej, ťavej či krémovej a to bez toho, aby zbytočne kričali. Neutrálne tóny zase dostanú trochu života.

4@leoniehanne

 

Wild

Pokiaľ sa nebojíte divokých outfitov, pokojne skombinujte zaujímavé neónové farby s potlačami a vzormi. Ladia s kvetinami, zvieracími vzormi aj s geometrickými. Celé to je o vašej predstavivosti a kreativite.

5@wethepeoplestyle
Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.okt 2019

Jesenné outfity inšpirované vidiekom

Predstavte si romantický britský vidiek, plný farebných stromov, rustikálnych domčekov a jemného slnka, ktoré osvetľuje okolie, zatiaľ čo vám vo vnútri...


Trendy móda | 16.okt 2019

Nicki Minaj vytvorila kolekciu s Fendi

Nicki Minaj sa posledný polrok začala takmer na každej akcii objavovať zahalená do logá Fendi. Už vtedy nám chodila po...


Trendy móda | 16.okt 2019

Lululemon predstavuje kolekciu s Roksand...

Lululemon je synonymom moderného športového ducha, ktorý prepája funkčnosť so ženskosťou a štýlom. Britská dizajnérka Roksanda Ilinčić so svojou značkou Roksanda...


Trendy móda | 16.okt 2019

Puma a Balmain pripravujú kolekciu inšpi...

Značka Puma už má za sebou celkom bohatú históriu kolaborácií vrátane kolekcie z hudobníkom The Weeknd, so značkou Karl Lagerfeld či...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...