To, čo ukrývame pod našim outfitom nemusí byť vôbec nudné a všedné. Neplatí to iba v prípade blížiaceho sa sviatku Sv.Valentína, ale po celý rok. Máme pre vás veselé, hravé kúsky spodnej bielizne, ktoré urobia zo vedného dňa dobrodružstvo.

title

 

 

Keď máte náladu na: Jemnosť

Nič nepôsobí tak jemne a žensky ako práve kvety. Sú podstatou krásy a v spojení s pastelovými tónmi pôsobia ešte nežnejšie. Prímes bielej ešte väčšmi podčiarkuje ich čistotu a prirodzenú krásu, zatiaľ čo 3D aplikácie sa postarajú a dávku nevšednosti.

LBD1325 099I F  22
 

Intimissimi Botanical

 

 

 

Keď máte náladu na: Zmyselnosť

Klasická čierna či červená sa postarajú o želaný výsledok bez toho, aby ste sa o to museli snažiť. Pôsobia zvodne a v kombinácii s tými správnymi detailmi tiež podporujú fantáziu. Prímes ružovej zase dodáva do jednotlivých modelov romantiku a ženskosť.

BID1318 083I F  26 

Intimissimi St.Valentine

 

 

 

Keď máte náladu na: Dobrodružstvo

Život, dobrodružstvo a zábava sa odrážajú v geometrických vzoroch v kombinácii s tropickými prvkami. Pestré farby pripomínajú exotické kvetiny a na zvodnosti im pridávajú transparentné detaily, čipka a reliéfna potlač.

BID1332 001 F  23 

Intimissimi Latin Vibes

 

 

 

Keď máte náladu na: Umeleckú prirodzenosť

Teplé farby, geometrické vzory, strapce a čipka, táto unikátna kombinácia evokuje prirodzenosť, no pritom pripomína bohémsky životný štýl umelcov z histórie. Nechajte detaily vykúkať z pod blúzky, prípadne ich nechajte zažiariť ako nosný prvok outfitu.

BOD1324 088I F  24 

Intimissimi Madre Terra

 

 

 

Keď máte náladu na: Divokosť

Tú správnu dávku divokosti nájdete v zvieracích vzoroch. Na prvý pohľad pôsobia medzi sebou nekombinovateľne, no práve to chcete dosiahnuť. Prepájanie neprepojiteľného sa stáva v móde hlavným mottom a v spodnej bielizni platí to isté. Čipka, makramé, kvetinové potlače a zvieracie potlač vám v tom pomôžu.

BID1316 082I F  25 

Intimissimi Wild Garden

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.feb 2019

Ako sa nosí farba roku 2019?

Už minulý rok oznámila značka Pantone, že farbou pre rok 2019 sa stáva Living Coral. Jej pozitivita, jemnosť aj rôznorodosť...


Trendy móda | 18.feb 2019

PUMA uvádza kolaboráciu s In-N-Out

Netradičné spojenie jedla, športu a módy, to je kolaborácia značky PUMA a amerického reťazca In-N-Out presláveného svojimi hamburgermi.  


Módne ikony | 18.feb 2019

Najštýlovejšie insta moms

Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného...


Celebrity | 18.feb 2019

Victoria Beckham uvedie vlastnú kozmetic...

Dizajnérka má za sebou beauty kolaboráciu so značkou Esteé Lauder, no tento rok uvedie vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky aj starostlivosti...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...