To, čo ukrývame pod našim outfitom nemusí byť vôbec nudné a všedné. Neplatí to iba v prípade blížiaceho sa sviatku Sv.Valentína, ale po celý rok. Máme pre vás veselé, hravé kúsky spodnej bielizne, ktoré urobia zo vedného dňa dobrodružstvo.

title

 

 

Keď máte náladu na: Jemnosť

Nič nepôsobí tak jemne a žensky ako práve kvety. Sú podstatou krásy a v spojení s pastelovými tónmi pôsobia ešte nežnejšie. Prímes bielej ešte väčšmi podčiarkuje ich čistotu a prirodzenú krásu, zatiaľ čo 3D aplikácie sa postarajú a dávku nevšednosti.

LBD1325 099I F  22
 

Intimissimi Botanical

 

 

 

Keď máte náladu na: Zmyselnosť

Klasická čierna či červená sa postarajú o želaný výsledok bez toho, aby ste sa o to museli snažiť. Pôsobia zvodne a v kombinácii s tými správnymi detailmi tiež podporujú fantáziu. Prímes ružovej zase dodáva do jednotlivých modelov romantiku a ženskosť.

BID1318 083I F  26 

Intimissimi St.Valentine

 

 

 

Keď máte náladu na: Dobrodružstvo

Život, dobrodružstvo a zábava sa odrážajú v geometrických vzoroch v kombinácii s tropickými prvkami. Pestré farby pripomínajú exotické kvetiny a na zvodnosti im pridávajú transparentné detaily, čipka a reliéfna potlač.

BID1332 001 F  23 

Intimissimi Latin Vibes

 

 

 

Keď máte náladu na: Umeleckú prirodzenosť

Teplé farby, geometrické vzory, strapce a čipka, táto unikátna kombinácia evokuje prirodzenosť, no pritom pripomína bohémsky životný štýl umelcov z histórie. Nechajte detaily vykúkať z pod blúzky, prípadne ich nechajte zažiariť ako nosný prvok outfitu.

BOD1324 088I F  24 

Intimissimi Madre Terra

 

 

 

Keď máte náladu na: Divokosť

Tú správnu dávku divokosti nájdete v zvieracích vzoroch. Na prvý pohľad pôsobia medzi sebou nekombinovateľne, no práve to chcete dosiahnuť. Prepájanie neprepojiteľného sa stáva v móde hlavným mottom a v spodnej bielizni platí to isté. Čipka, makramé, kvetinové potlače a zvieracie potlač vám v tom pomôžu.

BID1316 082I F  25 

Intimissimi Wild Garden

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.júl 2019

Birkenstock x Il Pellicano: Kolaborácia ...

Topánky zančky Birkenstock si našli vďaka street-wearovému trendu obrovské publikum a dnes už nie je vôbec zvláštne, keď sa objavia...


Trendy móda | 18.júl 2019

Phillip Lim pripravil kolekciu v spolupr...

AirBnB sa snaží ovládnuť nielen cestovateľský svet, ale aj svet módy. Aspoň tak sa zdá po novinkách, ktoré oznámili pred...


Trendy móda | 18.júl 2019

Značka Loewe pripravila letnú kolaboráci...

Madridská značka Loewe sa spojila už po tretí krát so značkou Paula’s Ibiza, aby spoločne vytvorili must-have letnú kolaboráciu. Dominuje...


Trendy móda | 18.júl 2019

Plavkové trendy podľa Francúzok

Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

NEHERA – Nekonvenčná móda so silným príb...

„Nehera šije šaty dobre“ – rokmi preverený slogan, ktorý hovorí za všetko aj dnes. Jan Nehera bol je...

Beauty Day s Dominikou Donigovou

I keď sa Dominika môže pýšiť titulom z hudobného konzervatória, nechala sa nakoniec zlákať úplne iný...

Vlasové doplnky na leto

Aj toho najväčšieho odporcu vlasových doplnkov určite presvedčíme, že sponky, gumičky či čelenky sú ...