Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 16. február 2012

10 inšpatívnych šiat z Resort collections 2012

Šaty môžu byť umeleckým kúskom, inak by sme predsa módu nemohli považovať za umenie. Pri prezeraní kolekcií určených pre toto leto, alebo inak povedané Resort Collections 2012 nájdeme mnoho takých, ktorým toto označenie právom patrí.Sú to krásne diela, ktoré si asi nikdy nekúpite, nikdy nebudete mať ani možnosť požičať si ich, ale keby sa vám pošťastilo obliecť si jeden taký kúsok, boli by to pre každú ženu priam posvätné hodiny, a vy by ste sa na malú chvíľu zmenili na niekoho iného.

10 inšpatívnych šiat z Resort collections 2012

16. 2. 2012

Šaty môžu byť umeleckým kúskom, inak by sme predsa módu nemohli považovať za umenie. Pri prezeraní kolekcií určených pre toto leto, alebo inak povedané Resort Collections 2012 nájdeme mnoho takých, ktorým toto označenie právom patrí.

Sú to krásne diela, ktoré si asi nikdy nekúpite, nikdy nebudete mať ani možnosť požičať si ich, ale keby sa vám pošťastilo obliecť si jeden taký kúsok, boli by to pre každú ženu priam posvätné hodiny, a vy by ste sa na malú chvíľu zmenili na niekoho iného. Rozprávkovú princeznú. Hviezdu zlatých Holywoodskych čias. Nevestu. Alebo len výnimočne elegantnú, nevhodne, ale neskutočne nádherne oblečenú sirénu. Nezáleží na tom, či si tieto šaty niekedy oblečiete – umelecké diela sú tu predsa na to, aby sa obdivovali.

Bez ďalších rečí, tu je 10 šiat – 10 prepracovaných, dlhých, ale stále absolútne nositeľných šiat z resort collections 2012, ktoré vám jednoducho vezmú dych.Elie_Saab
                                     Elie Saab


Marchesa
                                     Marchesa


Marchesa_2
                                     Marchesa


McQueen
                                      Alexander McQueen


McQueen_2
                                      Alexander McQueen


Monique_Lhullier
                                      Monique Lhullier


Reem_Acra
                                     Reem Acra


Valentino
                                      Valentino


Zac_Posen
                                      Zac Posen


Zac_Posen_2
                                     Zac Posen 


 

    3489

    Súvisiace články