Technológie si začínajú podmaňovať naše každodenné životy. Najnovším dôkazom toho je značka Nike, ktorá uviedla prvý pár tenisiek, ktoré sa automaticky zašnurujú bez vašej pomoci, stačí si stiahnuť aplikáciu a potiahnuť prstom.

 

title

 

 

Model Nike Adapt BB sú vyvinutou verziou samozaväzujúcich sa tenisiek. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort, ale aj oporu. Aplikácia pomocou technológie zabudovanej priamo do obuvi dokáže sama vyhodnotiť, ako tenisku zaviazať. Hneď sa si majiteľ obuje topánku, senzory tlaku spustia celý systém, ktorý sa upevní okolo chodidla.

 

1

2

 

Z vonkajšej strane sú navyše umiestnené tlačidlá, ktoré vám umožnia pevnosť uväzovania regulovať. Technológia FitAdapt umiestnená v teniskách navyše zbiera a analyzuje dáta, tie sú odosielané do aplikácie, ktorá ich následne vyhodnocuje. Používateľ si následne môže tieto dáta ukladať a nastavovať podľa druhu aktivity, ktorú bude vykonávať.

 

3

4

Prvé tenisky s inteligentným viazaním boli špeciálne vytvorené pre basketbalistov, no Nike plánuje do budúcnosti predstaviť ďalšie špecifické produkty pre rôzne športy.

Foto: archív značky

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.feb 2019

Ako sa nosí farba roku 2019?

Už minulý rok oznámila značka Pantone, že farbou pre rok 2019 sa stáva Living Coral. Jej pozitivita, jemnosť aj rôznorodosť...


Trendy móda | 18.feb 2019

PUMA uvádza kolaboráciu s In-N-Out

Netradičné spojenie jedla, športu a módy, to je kolaborácia značky PUMA a amerického reťazca In-N-Out presláveného svojimi hamburgermi.  


Módne ikony | 18.feb 2019

Najštýlovejšie insta moms

Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného...


Celebrity | 18.feb 2019

Victoria Beckham uvedie vlastnú kozmetic...

Dizajnérka má za sebou beauty kolaboráciu so značkou Esteé Lauder, no tento rok uvedie vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky aj starostlivosti...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...