Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 13. február 2012

David Beckham Bodywear pre H&M

Ešte minulý rok v lete avízovala spoločnosť H&M s Davidom Beckhamom. Populárny futbalista, ktorý v minulosti pôsobil ako model pre Armaniho, však tentokrát priložil ruku k dielu.

David Beckham Bodywear pre H&M

13. 2. 2012

Ešte minulý rok v lete avízovala spoločnosť H&M s Davidom Beckhamom. Populárny futbalista, ktorý v minulosti pôsobil ako model pre Armaniho, však tentokrát priložil ruku k dielu. Na in-store evente H&M na Regent Street uviedol David novú televíznu reklamu, stretol sa s fanúšikmi a rozdával autogramy. „Som veľmi hrdý, že sme odštartovali predaj Bodywear collection v Londýne. Je úžasné vidieť výsledok po toľkých mesiacoch vývoja a stretnúť sa so svojimi fanúšikmi."

„Debut kolekcie spodnej bielizne od Davida Beckhama je veľmi zvláštny okamih, pre nás v H&M. Znamená to pre nás začiatok nového a dlhého partnerstva, ktoré bude spojené s kvalitou, dizajnom a prístupnými cenami. Už sa veľmi tešíme na to, ako sa naši zákazníci dostanú k spodnej bielizni značky David Beckham."

Kolekcia David Beckham Bodywear je k dispozícií od 2. 2. 2012 vo všetkých obchodoch H&M na celom svete a zakúpiť si ju môžete aj online.

Viac na stránke www.hm.com

dmb-davidbeckham-hm20

dmb-davidbeckham-hm95

{youtube}eQb_-OY7Z0E{/youtube}

    7034

    Súvisiace články