Vyjadriť v dnešnej dobe svoju individualitu a zároveň vyzerať štýlovo nie je vôbec ťažké, no musíte mať k tomu určité predpoklady. Módne trendy sú k dispozícii všetkým, ale nie každý sa s nimi dokáže stotožniť. A aj keď páni moc nakupovanie nemusia, neznamená to, že by si nemohli vyberať a vyzerať v dobrom oblečení trendy a šik.

 

menscoat

 

 

Kabát je jedinečná vec, ktorú možno kombinovať so všetkými doplnkami počas prichádzajúceho ročného obdobia, ktoré je charakteristické svojim chladnejším počasím. Pokiaľ si ale myslíte, že je to odev určený len pre ženy, veľmi sa mýlite. S džínsami a teniskami budete v ňom túto jeseň a zimu vyzerať naozaj štýlovo. Je to jednoduchý spôsob pohodlného oblečenia, ktoré si nevyžaduje použitie žiadnych ďalších špeciálnych doplnkov. Zahoďte preto mužský stereotyp a ukážte ako sa takýto kabát nosí.

 

S čiernou sú kombinácie neobmedzené

Aj keď je s farbami život pestrejší a krajší, ani v šatníku muža by nemal chýbať aspoň jeden kúsok čiernej. Takéto štýlové kabáty môžete potom nosiť s klasickými nohavicami, džínsami, mikinou, svetrom a peknými topánkami.

Vyberajte len kvalitné moderné kúsky, na ktorých nie je vidno známky lacnej výroby. Dobrý dojem a status sa vám vďaka čiernemu kabátu podarí urobiť, ak si ho dáte aj k pastelovým farbám nohavíc alebo svetra či košele. Na ich pozadí bude vyzerať naozaj luxusne, zvýrazní líniu postavy a opticky ju zúži. Takže budete pôsobiť aj štíhlejšie. Pozor však na aktuálne počasie, aby ste si bledé nohavice nezašpinili.

 

Vyskúšajte neformálnu sivú

Sivý kabát, na rozdiel od čierneho pôsobí menej formálne. No určite si ho môžete zobrať ako doplnok k obleku. Ak by ste chceli niečo športovejšie a viac ležérne, do baru alebo na rande, k modrým džínsom a bielym teniskám sa sivá farba kabátu určite hodí. Nič sa však nestane ani v prípade hnedých odtieňov, ktoré majú v sebe nádych elegancie a mužnosti.

Alebo si obujte klasické hnedé topánky a vzorované nohavice. K pekne upravenej brade v kombinácii s pleteným svetrom to naozaj sadne. Predĺžené strihy kabátov nemusia byť len záležitosťou žien. Aj muži si môžu dovoliť vyzerať štýlovo.

 

Doplňte ho šatkou

Možno ste o tom už počuli, že pociťovanie chladu je najväčšie v závislosti od konkrétnych partií tela. Zápästie rúk, členky, kríže a krk. Ak sa v zime nechcete teda zbytočne triasť, prekryť by ste mali najmä tieto časti tela. S pekným kabátom nebudete mať v tomto smere žiadny problém a ak doplníte svoj outfit jemnou šatkou alebo šálom prehodeným cez ramená, alebo uviazaným okolo krku, určite budete vyzerať dobre a zapôsobíte na vaše okolie. Presvedčte sa, ako to môže byť s jedným kúskom univerzálneho oblečenia tak jednoduché.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.feb 2020

Moncler x Rick Owens: Kolaborácia na kol...

Všetci vieme, že Rick Owens je veľmi špecifickým dizajnérom. Má svoju víziu, ktorá sa často nestotožňuje s tradičným vnímaním módy či...


Trendy móda | 22.feb 2020

Emilio Pucci predstavuje kolaboráciu s K...

Značka Emilio Pucci bola posledné roky v úzadí. Jej sláva viac-menej upadla, avšak teraz sa vracia na scénu. Svoje znovuzrodenie oslavuje...


Trendy móda | 20.feb 2020

Street Style na MFW FW20

Ciao Milano! Konečne sme sa dočkali aj milánskeho týždňa módy. Ulice zaliate jarným slnkom umožnili štýlovým hosťom módnych prehliadok prevetrať...


Trendy móda | 20.feb 2020

Keď je nakupovanie zážitkom

Takmer polovica (44%) ľudí dnes uprednostňuje nákupy online, pričom najčastejšie nakupovanou kategóriou je práve móda*. Tento spôsob nakupovania je rýchly...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...