Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 31. január 2012

Puma Social 2012

Športovo lifestylová značka Puma uviedla 30. 1.

Puma Social 2012

31. 1. 2012

Športovo lifestylová značka Puma uviedla 30. 1. 2012 novú kolekciu na Jar/Leto 2012. Vďaka modernému dizajnovému jazyku tejto sezóny povzniesla autentickú športovú tradíciu na novú úroveň. Výsledkom je cool mix starého a nového - na mieru šitý vyznávačom PUMA Social .

Obuv predstavuje fúziu modelov z rady PUMA Archive, nových štýlov a archívnych modelov s novým stylingom. Rôznorodé materiály a strakaté farby poskytujú teniskám všetko čo je nevyhnutné pre nočnú jazdu, pinpongový turnaj a súboj v karaoke.

Pánska kolekcia umocňuje tradičné elementy mužskej módy neónovými detailmi a inovatívnymi siluetami od bomberovej bundy až po nohavice so zníženým sedom. Ikonická T7 bunda dostala nový styling vďaka colorblockingu a basketbalovým vplyvom. Neobyčajné trendové kusy a polo košele sú určené do práce aj na ostrejšiu zábavu. Farebnú a grafickú inšpiráciu im poskytli ústredné modely tenisiek – Roma a Blaze.

Dámska kolekcia mixuje autentickosť s modernizmom. Téma sezóny „Moderná romanca" ponúka modernú variantu colorblockingu, zmiešanú s prúžkami a ultra ženským kvetinovým dezénom. Použité materiály sú ľahké a transparentné, lemy žiarivo neónové. Nové siluety v sebe miešajú motorkárske a military prvky kombinované so saténovými detailmi, padavými drapériovými výstrihmi a netopierími rukávmi. Kolekcia celkovo pôsobí jemným a vzdušným dojmom zároveň však chic a edgy.

PUMA kolekcia SS2012 je zameraná na zábavu dňom i nocou a je k dostaniu v predajniach PUMA, vybraných športových reťazcoch a na www.puma.com.


 

    7272

    Súvisiace články