Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 30. január 2012

DIESEL ŽENA JE ZNOVUZRODENÁ

Vitajte pri renesancii dámskej kolekcie značky Diesel! Nový kreatívny tím návrhárov spája to najlepšie z dedičstva Diesel s neustálou túžbou prinášať niečo nové, zachovávajúc ikonické modely v najlepšej možnej kvalite so zdokonaleným vypracovaním, novými siluetami a ešte lepšie padnúcimi strihmi.Dámska kolekcia Diesel Jar/Leto 2012 Preview, inšpirovaná svetom motorkárov, predstavuje nový kompletný šatník plný základných kúskov vhodných na každú príležitosť.

DIESEL ŽENA JE ZNOVUZRODENÁ

30. 1. 2012

Vitajte pri renesancii dámskej kolekcie značky Diesel! Nový kreatívny tím návrhárov spája to najlepšie z dedičstva Diesel s neustálou túžbou prinášať niečo nové, zachovávajúc ikonické modely v najlepšej možnej kvalite so zdokonaleným vypracovaním, novými siluetami a ešte lepšie padnúcimi strihmi.


Dámska kolekcia Diesel Jar/Leto 2012 Preview, inšpirovaná svetom motorkárov, predstavuje nový kompletný šatník plný základných kúskov vhodných na každú príležitosť. Dominuje kombinácia čiernej koži s denimom, ktorú oživujú akcenty trendovej spálenej oranžovej. Dlhé, jemné, postavu obopínajúce sukne a šaty zdôrazňujú krivky ženského tela.

Party ducha vyjadrujú kožené bundy kombinované s viskózovými šatami a žiarivými flitrami. Denimové overaly so zapínaním na zips zasa vytvárajú novú predstavu rock´n´rollovej hrdinky. Koráliky, diamantový prach a perleťové zdobenie prinášajú grafický, koncepčný a mystický príbeh, zatiaľ čo potlače nabádajú k interpretácií predtým než je ich skrytý obraz a skutočný význam odhalený: Zem stúpajúca ponad mesiac na tričku reprezentuje nový začiatok, zatiaľ čo bozk vtlačený do látky nový romantizmus.

Kolekcia Jar/Leto 2012 Preview nie je len ďalšou kolekciou v poradí, je to nový začiatok pre Diesel a Diesel ženu. 


13275948234


425_EGG_SP


425_FAN_SP


425_FLOWER-POT_SP 

    5506

    Súvisiace články