Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 20. január 2012

Farby jari

Aj vy už premýšľate o jari? Tešíte sa na výmenu vášho šatníka, alebo sa vaša peňaženka už len pri tej predstave zmenšila?

Farby jari

20. 1. 2012

Aj vy už premýšľate o jari? Tešíte sa na výmenu vášho šatníka, alebo sa vaša peňaženka už len pri tej predstave zmenšila? My vám poradíme! Nemusíte míňať celé výplaty a kompletne vymeniť svoju garderóbu. Postačí zopár kúskov v ktorých zažiarite, okúzlite a ktoré nezruinujú váš rozpočet na nasledujúce mesiace.


Minty-Greens
Mentolovo zelená:
zelená farba neodmysliteľne k jari patrí a inak tomu nebude ani tento rok. Mäkká zelená farba rozjasní nielen vás, ale aj každého, kto vás stretne. Vzhľadom k tomu, že zelená je svetlá farba, znesie aj kombináciu s tmavšími odtieňmi – modernou sivou či kráľovsky modrou. 


Pops-Purple
Fialková: fialová farba vám bude lichotiť v mnohých zo svojich odtieňoch. Je to studená farba a preto sa dokonale hodí najmä hnedovláskam, kedy vyzdvihne teplý tón vašich očí. Ak sa rozhodnete pre fialový kúsok, nebojte sa siahnuť po šatách inšpirovaných 30. rokmi alebo výrazných črievičkách. 


Metallics
Metalická: malý kovový lesk vám môže zaručiť veľký úspech. Ak však chcete naozaj zahviezdiť, zabudnite na klasický zlatý a strieborný lesk. Skúste sladkú ružovo – cukríkovú farbu alebo už vyššie spomínanú zelenú. Úspech zaručený. 


Whiteout
Klasická biela: biela je spolu s čiernou klasikou v našich skriniach. No buďte však opatrné, aby ste v krásnych a vzdušných šatách nezanikli. Vyberte si šaty, ktoré kopírujú ženské tvary, majú prekvapivé detaily, čipku či riasenie. 


Pastel-Pinks-Corals
Pastelovo ružová a koralová: ružová farba už nie je výsadou barbie. V pastelových farbách budete pôsobiť sviežo, žensky a najmä veľmi jarne. Výber farieb je skutočne bohatý – od broskyňovej až po ružovú. Dôležité je, aby sa vo farbe cítili dobre a vedeli ju nosiť. Slnečné farby totiž nie sú pre každého.

foto by fabsugar.com
pripravila: katarína Segešová 

    7380

    Súvisiace články