Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 16. január 2012

Očakávané svadby roka 2012

Minulý rok nám priniesol mnoho prekvapení. Mnoho sobášov, ešte viac rozchodov a niekoľko požiadaní o ruku.

Očakávané svadby roka 2012

16. 1. 2012

Minulý rok nám priniesol mnoho prekvapení. Mnoho sobášov, ešte viac rozchodov a niekoľko požiadaní o ruku. K žiadosti o ruku sa na radosť Jessici Biel odhodlal Justin Timberlake. Zásadnú otázku položil princeznej popu Britney Spears aj jej priateľ Jason Trawick a k oltáru smerujú aj anglická herečka Carey Mulligan a hudobník Marcus Mumford. Pozrite sa spolu s nami, ktoré celebrity zachvátia v tomto roku svadobné prípravy.

mario_lopez_a_courtny_mazza
Mario Lopez
, americký herec, ktorého môžete poznať z filmu Manžel na prenájom, požiadal svoju priateľku Courtny Mazza o ruku počas letnej dovolenky. „Povedal som si, že chcem, aby bola Courtny matkou mojich detí a aby nosila moje priezvisko." 


kate_hudson_a_matthew_bellamy
Herečka Kate Hudson a spevák skupiny Muse Matthew Bellamy privítali svoje prvé spoločné dieťa už minulý rok, no svadobné zvony im zaznejú až teraz. 


matalie_portman_a_benjamin_milleqied
Natalie Portman a Benjamin Millepied oznámili svoje zasnúbenie už v roku 2010, kedy sa pochválili aj očakávaným prírastkom. Svadbu preto odložili a pred oltár pôjdu až tento rok. 


jessica_simpson_a_eric_johnson
Jessica Simpson nosí zásnubný prsteň od svojho priateľa Erica Johnson od novebra 2010, no viac ako na svadbu sa tešia na svoje prvé dieťatko, ktoré by sa malo narodiť už čoskoro. 


matthew_McConaughey_a_camila_alves
Po viac ako štyroch rokoch a dvoch spoločných potomkoch sa konečne rozhýbal aj herec Matthew McConaughey. Svoju priateľku priateľku Camilu Alves požiadal o ruku počas Vianoc 2011. 


britney_spears_a_jason_trawick
Britney Spears a Jason Trawick sú zamilovaní a je to na nich aj vidno. To, že sa svoju lásku rozhodnú spečatiť, celému svetu prezradili v decembri 2011. 


anne_hathaway_a_adam_shulman
Anne Hathaway a Adam Shulman sa spolu prejdú uličkou po tom, ako si Adam kľakol pred Anne na koleno so šesť karátovým prsteňom. A ona odpovedala áno. 


drew_barrymore_a_will_kopelman
Herečka Drew Barrymore a Will Kopelman, syn vplyvného producenta, oznámili svoje zasnúbenie len pár dní po novom roku. 


carey_mulligan_a_marcus_mumford
Herečka Carey Mulligan sa prvýkrát s iskrivým zásnubným prsteňom od svojho priateľa Marcusa Mumford predviedla vlani v lete. Tento rok vymení diamantový prstienok za obrúčku. 


justin_timberlake_a_jessica_biel
Schádzali sa a rozchádzali. No nakoniec zrejme zistili, že sú si súdení. Herečka Jessica Biel a spevák Justin Timberlake oznámili svoje zasnúbenie po viac ako štyroch rokoch spoločného života. 


steven_tyler_a_erin_brady
Nespútaný rebel a vynikajúci spevák Steven Tyler mieri pred oltár so svojou priateľkou Erin Brady. Zásnuby sa konali na Havaji a Erin dostala od speváka päť karátový diamant. To je ponuka, ktorá sa neodmieta. 


alessandra_ambrosio_a_jamie_mazaur
Anjelik z Victoria's Secret, modelka Alessandra Ambrosio, povedala áno svojmu priateľovi Jamie Mazur. Pošuškáva sa, že párik čoskoro plánuje aj ďalšie potomstvo. 


elizabeth_huley_a_shane_warne
Anglická herečka a modelka Elizabeth Hurley podľahla šarmu austrálskeho hráča kriketu Shane Warne a tak sa v roku 2012 môžeme tešiť na ďalšiu krásnu nevestu. 


john_legend_a_chrissy_teigen
Minulý rok bol zlomový aj pre amerického r'n'b speváka Johna Legend. Svoju priateľku Chrissy Teigen požiadal o ruku po štvorročnom vzťahu. 

foto by popsugar.com
pripravila: Katarína Segešová 

    6465

    Súvisiace články