Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 5. január 2012

Koža na každý deň

Koža. Niektoré z nás na ňu nedajú dopustiť, iné by si ju neobliekli za nič na svete.

Koža na každý deň

5. 1. 2012

Koža. Niektoré z nás na ňu nedajú dopustiť, iné by si ju neobliekli za nič na svete. Nemožno však pochybovať o tom, že koža je horúcim hitom nielen tejto sezóny. Kožené nohavice či vestička nielen zahrejú, ale dodajú aj pocit výnimočnosti. My sme preto rozhodli vybrať pre vás 7 horúcich kožených kúskov – na každý deň v týždni jeden. Tu sú.

pondelok
Pondelok:
Odštartujte svoj pracovný týždeň trendovo. Kožené nohavice vínovej farby sú na to ako stvorené. 


utorok
Utorok: Zdajú sa vám kožené nohavice príliš extravagantné na obyčajný deň v práci? Skombinujte ich so slušivým sakom a bielou blúzkou. Pracovný dess code ostane zachovaný a vy budete aj napriek tomu výnimočná. 


streda
Streda: Maxišaty sa v našich šatníkoch udomácnili najmä počas leta a zdá sa, že sa svojej ako obľúbeného kúska nemienia vzdať ani počas chladnejších dní. Pre zimné obdobie zvoľte tlmenejšie farby a koženú bundičku, ktorá vás zahreje a ochráni pred chladom. 


stvrtok
Štvrtok: Pokiaľ máte dobrú postavu, obyčajné čierne kožené nohavice by vo vašej skrini nemali chýbať. Skombinujete ich takmer so všetkým a zakaždým budete vyzerať úžasne a trendy. 


piatok
Piatok: Na piatkový večer sa treba poriadne nahodiť! Klasické „koktejlky" ale v koženom prevedení z vás spravia sexi dračicu víkendovej noci. 


sobota
Sobota: Chystáte sa na formálnejšie stretnutie alebo na večeru do vychyteného podniku? Ani teraz nemusíte potláčať svoje rebelské ja. Čierna kožená sukňa, elegantný top a zlaté doplnky dodajú vášmu rebelskému ja potrebný nádych elegancie. 


nedela
Nedeľa: Čaká vás príjemné popoludnie s dievčatami v kine? Chystáte sa na rokový koncert či na nákupy? Jednoduchému outfitu dodá finálovú bodku kožená vestička. 

foto by fabsugar.com
pripravila: Katarína Segešová 

    5677

    Súvisiace články