Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 16. september 2011

Giraffe scarf

Internetový obchod Giraffe scarf ponúka všetkým svojim verným, ale i novým zákazníčkam široký výber tých najlepších a najexkluzívnejších šatiek. Hodváb, bavlna a iné prírodné materiály zaručujú pocit pohodlia a luxusu.Šatky značky Giraffe sa vyrábajú podľa najnovších trendov a vysoký štandard zabezpečuje najmä spolupráca so šikovnými talianskymi a orientálnymi výrobcami.

Giraffe scarf

16.9.2011

giraffeInternetový obchod Giraffe scarf ponúka všetkým svojim verným, ale i novým zákazníčkam široký výber tých najlepších a najexkluzívnejších šatiek. Hodváb, bavlna a iné prírodné materiály zaručujú pocit pohodlia a luxusu.

Šatky značky Giraffe sa vyrábajú podľa najnovších trendov a vysoký štandard zabezpečuje najmä spolupráca so šikovnými talianskymi a orientálnymi výrobcami. Značka, momentálne jediná na Slovensku, ponúka svojim zákazníčkam šatky najnovších trendov, za primerané ceny. Veď kto by nechcel cítiť trochu luxusu a pohodlia aj počas nadchádzajúcich sychravých a upršaných dní? Viac o tejto značke sa dočítate na stránke www.giraffescarf.sk

pripravila: Katarína Segešová

    3468

    Súvisiace články