Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Outfit dňa / 24. október 2012

OUTFIT DŇA Sarah Jessica Parker

Dnešný outfit by mohol mať podtitul Štýlovo v značke Maison Martin Margiela. Tento týždeň reťazec H&M slávnostne uviedol kolekciu pripravenú v spolupráci s francúzskou módnou ikonou.

OUTFIT DŇA Sarah Jessica Parker

24.10.2012

Dnešný outfit by mohol mať podtitul Štýlovo v značke Maison Martin Margiela. Tento týždeň reťazec H&M slávnostne uviedol kolekciu pripravenú v spolupráci s francúzskou módnou ikonou. Kde inde, ako v New Yorku, kde nechýbali ani popredné svetové celebrity.

HM_MMM_Sarah_Jessica_Parker_01

Hviezda seriálu Sex v meste, Sarah Jessica Parker, zažiarila spolu s ďalšími slávnymi menami ako Julianne Moore, Mena Suvari, Kanye West, Helena Christensen či Selma Blair. Sarah však stavila na nevšednú kombináciu dlhých čierno-bielych šiat a saka. "Je neuveriteľné a také vzrušujúce oslavovať jeden z mojich obľúbených módnych domov. Jeho tvorba je totiž tajomná a pôsobivá. Už dlhé roky som veľkým fanúšikom Margielu. Toto je navyše veľká príležitosť pre mnohých ľudí dostať sa k veciam od veľkých návrhárov. Luxus sa stáva dostupným pre každého. Je to demokratické a ja som rozhodne za...", vyznala sa populárna herečka, ktorá sama patrí medzi módne ikony.

Pozrite si tiež outfity ostatných vzácnych hostí, ako aj umelecké vystúpenie na počesť značky, ktoré pripravila uznávaná choreografka Anne Teresa de Keersmaeker.


Zľava doprava: 1. Margareta van den Bosch, kreatívna poradkyňat H&M, 2. Kanye West, 3. Mena Suvari, 4. Selma Blair, 5. Alan Cumming, 6. Julianne Moorepripravila: Anna Salvová
foto: H&M


 

    3018

    Súvisiace články