Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 16. október 2012

Hula hop kabelka od Chanela

Inovácie dizajnérov, zdá sa, nepoznajú hraníc. Naposledy to ukázal Karl Lagerfeld na prehliadke jarnej a letnej kolekcie 2013 značky Chanel.

Hula hop kabelka od Chanela

16.10.2012

Inovácie dizajnérov, zdá sa, nepoznajú hraníc. Naposledy to ukázal Karl Lagerfeld na prehliadke jarnej a letnej kolekcie 2013 značky Chanel. Môže za to jeho maxi kabelka zložená z dvoch hula hop kruhov.


Chanel_kabelka_01

Kruh bol častým motívom celej najnovšej kolekcie pre Chanel. Či už v podobe nápadne veľkých perlových náhrdelníkov alebo transparentných klobúkov. Podľa slov návrhára je nadrozmerná kabelka určená na pláž. Poskytuje dostatočný priestor na osušku a zároveň šikovný rám vhodný na jej prevesenie.

Chanel_kabelka_02

Spornou zostáva otázka, či tento extravagantný módny doplnok bude aj praktický a či svojimi rozmermi potenciálnych klientov skôr neodradí. Módni experti však predpovedajú, že medzi milovníčkami dizajnových vychytávok bude hitom najmä „baby" verzia maxi kabelky.

Chanel_kabelka_04

„Ide o objem a ľahkosť, ktoré zvyčajne spolu nekráčajú ruka v ruke," povedal Lagerfeld pre AFP. V konečnom dôsledku sa teda módnej ikone opäť podarilo priniesť zaujímavé spojenie protikladov.

Chanel_kabelka_05

pripravila: Anna Salvová

foto: GoRunaway, Daily Telegraph

    4756

    Súvisiace články