To, že sa žena stane matkou neznamená, že sa musí vzdať svojho štýlu a lásky k móde. Dôkazom toho sú tieto štýlové maminy, ktoré materstvo a život vo všeobecnosti zvládajú aj s poriadnou dávkou štýlu. Ich outfity sú však obrovskou inšpiráciou pre všetky ženy, nielen pre matky.

 

@leiasfez

Leia je stelesnením francúzskej elegancie a šarmu. Vo svojich outfitoch prepája nadčasvé, klasické kúsky s modernými prvkami, ktoré jej dovoľujú vytvárať pravé francúzske outfity plné ležérnosti a nedbalosti. Vždy však vyzerá tip-top, no pritom úplne prirodzene. Jej tri deti sú takisto vždy skvelo oblečené do chic outfitov a spoločne sú tak skutočne trendy rodinka.

štýlové maminy matky ikony móda trendy styling inšpirácia@leiasfez

leiasfez2@leiasfez 

 

 

@vikyandthekid

Viky Rader je skutočná módna ikona, ktorá každú situáciu zvláda s obrovským štýlom. Mamina troch detí má cit pre módu jednoducho v krvi, pretože ho ej vidieť nielen v jej vlastných outfitoch, ale aj v milých outfitoch jej detí. Jej štýl je založený na nadčasovej elegancii, ktorá vás neprestane baviť vďaka kreatívnym kombináciám a prekvapivým prvkom.

vikyandthekid  vikyandthekid2@vikyandthekid 

 

 

@emswells

Angličanku Emily by ste na ulici spoznali podľa dokonalo doladených outfitov, ktoré vás zaujmu svojeou jednoduchosťou a pritom veľmi chic nádychom. Takisto využíva najmä klasické a nadčasové kúsky, ktoré však skvelo kombinuje, čím vytvára oku-lahodiace outfity. Jej dcérka Emilia je väčšinou takisto veľmi štýlovo oblečená, pričom mnohé kúsky by sme jej závideli aj my.

emswells@emswells  emswells2 

 

 

@kristin_rodin

Kristin môžno poznáte kvôli jej minimalistickému prístupu na Instagrame, ktorý si dokáže okamžite získať každého milovníka dizajnu a estetiky. Avšak Kristin je aj mamina, veľmi štýlová, ležérna a pritom inšpiratívna mamina. Jej štýl je založený na základných kúskoch, neutrálnych a prírodných farbách, ktoré využíva v každodennom živote. Jednoduchý šatník a outfity, ktoré dokáže vyskladať aj z bežných kúskov sa určite zídu ako inšpirácia (nielen) pre každú zaneprádznenú matku.

kristin rodin  kristin rodin2@kristin_rodin 

 

 

@trinekjaer_

Ak máte radi farby, vzory, odvážne kombinácie a skutočne veselý štýl módy, Trine bude vašou obrovskou múzou. Miluje najrôznejšie štýly, ktoré bez obáv kombinuje, vytvára optimisticky pôsobiace outfity. Nebojí sa extravagancie, ale z času na čas siahne aj po severskom minimalizme. Avšak omnoho bližší jej je experimentálny štýl, ktorým doslova žije. Popri tom je samozrejme starostlivou maminou, s ktorou je zjavne veľká zábava.

trinekjaer 2@trinekjaer_  trinekjaer  

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...