Austrália má veľmi špecifický štýl. Tamojšie módne ikony môžu ťažiť zo skvelého počasia počas takmer celého roka, čomu samozrejme prispôsobujú aj svoje outfity. Majú rady ženské veci, zmyselné detaily, ale aj minimalizmus a športového ducha. Tieto Austrálčanky sú skvelou módnou inšpiráciou aj pre nás.

 

módne influencerky austrália módne ikony štýl inšpirácia@gypsea_lust

 

Micah Gianneli

Štýlová Micah je ako vystrihnutá z módneho magazínu plného sofistikovanej elegancie a zmyslenej ženkosti. Nenájdete u nej žiadne módny výstrelky a extravagantné outfity, ale nadčasové kúsky a ich kreatívne kombinácie, ktoré pôsobia unikátne a moderne. Využíva najmä neutrálne a prírodné farby, ktoré z času na čas doplní zaujímavým akcentom. V jej šatníku nechýbajú elegantné šaty v rôzynch štýloch, sexi nohavicové kostýmy, ale aj klasické džínsy a tenisky.

micahgianneli micahgianneli2@micahgianneli 


 

 

 

Shani Grimmond

Shani je známa svojim rôznorodým štýlom, ktorý prepája najrôznejšie prvky do zaujímavých celkov. Častokrát využíva ležétne a športové kúsky, pomocou ktorých tvorí uhladene pôsobiace outfity. Jej šatník je plný nadčasových modelov, ktoré dopĺňa trendovými záležitosťami, vďaka čomu vytvára street wearovo ladené looky. Svoju lásku k móde tiež pretavila do vlastnej značky plaviek s názvom Sylk Swim.

shanigrimmond@shanigrimmond  shanigrimmond  

 

 

Tara Whiteman

Jedna z najpopulárnejších influencerie vôbec, nielen v Austrálii je Tara, ktorú môžete poznať ako @taramilktea. Tarin Instagram je dokonalý, dôkaldne zladený, príjemný a dobrodružný. Okrem svojich outfitov nám sprostredkúva aj svoje cestovateľské zážitky, ktoré sú takisto vždy dokonalo nastajlované. Jej štýl sa často mení, častokrát siahne po zaujímavých farbách a vzoroch s bohémskym nádychom, inokedy staví na moderné, minimalistické siluety a ich kombinácie.

taramilktea  taramilktea2@taramilktea 

 

 

 

Jessica Stein

Jessicu môžete poznať pod názvom Tuula Vintage, patrí k najznámejším módnym a cestovateľským influencerám nielen v Austrálii, ale aj vo svete. Jej štýle je výrazne bohémsky, čo sa odráža nielen na výbere jednotlivých kúskov a tvorbe outfitov, ale aj na celkovom zaldení jej Instagramu. Napriek tomu vždy pôsobí mimoriadne štýlovo a elegantne, bez toho, aby mali jej outfity zbytočne folkový nádych. Miluej maxi šaty a klobúky, jemné hippie potlače či háčkované kúsky.

 tuulavintage@tuulavintage tuulavintage2 

 

 

Lauren Bullen

Cestovateľka Lauren a.k.a Gypsea Lust sa preslávila svojimi idylickými zábermi z celého sveta a tými najčarovnejšími lokalitami. Avšak aj jej outfity stoja za pozornosť. Jej štýl má výrazne európsky nádych, častokrát siaha po minimalistických a športových kúskoch, ktoré medzi sebou veľmi kreatívne kombinuje. Každý jej outfit pôsobí ležérne, avšak žensky a zmyselne. Vidieť na nej môžete najrôznejšie šaty, ale aj džínsy a tričká, no najčastejšie asi tie najštýlovejšie plavky, keďže väčšinu roka žije na Bali.

gypsea lust  gypsea lust2@gypsea_lust 

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...