Instagram je plný inšpirácie, nielen módnej, ale aj beauty, cestovateľskej, gastronomickej, fitness či vo všeobecnosti dizajnovej. Po múzu si tam chodíme aj my, pričom našimi overenými destináciami sú aj tieto influencerky, ktoré nás neistále dokážu očariť jednoduchosťou, čistotou a minimalizmom. Predstavujeme vám naše najobľúbenejšie majsterky minimalizmu.

 

minimalizmus dizajn inšpirácia móda influencerky@kristin_rodin

 

 

Francesca Sofia R. / @frenzine

Francesca sa s nami delí o svoje každodenné záležitosti od outfitov cez starostlivosť o pleť, ale nezabúdne ani na špeciálne príležitosti či cestovanie. Jej štýl v móde je jednoduchý a nadčasový, interiéry sú čisté a pôsobia príjemne. Každým záberom dokáže podčiarknuť krásu v jednoduchosti a popri tom všetkom nám ešte dokáže predstaviť zaujímavé kúsky či už v móde alebo v inej sfére lifestylu.

frenzine2  frenzine  frenzine3 

 

 

Kristin Rödin / @kristin_rodin

Kristin patrí k tým známejším influencerkám, ktoré obdivujeme už dlhšiu dobu. Vynechať ju však nemôžeme ani v tomto zozname. Jej fotky sú vždy plné uvoľnenej atmosféry, jednoduchej krásy v každodennosti, v čom nachádzame veľkú dávku inšpirácie. Má jednoducho cit pre detail, ktorá sa odráža v jej minimalistkých, ale chic outfitoch aj v interiéroch. Aj tie najobyčajnejšie objekty dokáže zachytiť tak, aby zaujali.

kristin rodin kristin rodin3 kristin rodin2

 

 

Alessa Winter / @alessawinter

Na Alessinom Instagrame nájdete veľký dôraz na módu s nadčasovým nádychom. Alessa miluje neutrálne farby ako sivú, čiernu či béžovú, ktoré vo svojich outfitoch aj interiéroch využíva najčastejšie. Kombinuje čiernobielu estetiku s tlmenou farbou, čo pôsobí zasnívane a sentimentálne. V outfitoch kombinuje základné kúsky s luxusnými, čím vytvára elegantný kontrast.

alessawinter  alessawinter2  alessawinter3 

 

 

 

Marie von Behrens / @mvb

Marie je takisto stálica v našich feedoch a to právom. Aj v záplave ďalších minimalistických účtov si dokázala udržať svoju unikátnu estetiku, ktorá sa stala jej poznávacím znamením. Jej štýle je výrazne ležérny, uvoľnený, sála z neho sebavedomie založené na vnútornej sile. Minimalistický prístup sa však odráža v každom zábere, či už Marie fotí prírodu, mesto alebo len zaujímavý objekt.

mvb2 mvb3 mvb4

 

 

 

Venetia / @veneti.a

Bývalá architektka Venetia má cit pre detail, ktorý sa odráža v jej outfitoch a stylingu akýchkoľvek fotiek. Monochromatický feed založený na tónoch čiernej, hnedej, bielej či béžovej má teplú, príjemnú atmosféru, ktorá pôsobí upokojujúco. Outfity sú nadčasové a chic pričom každodenné situácie zachytené pútavým štýlom sú veľmi ľahko stotižiteľné.

veneti.a  veneti.a2  veneti.a3 

 

 

 

Holly Rebecca White / @hollyrebeccawhite

Bloggerka a modelka Holly má svoj unikátny pohľad na módu aj dizajn. Jej štýl je síce výrazne minimalistický a dominujú v ňom prírodné a neutrálne tóny, avšak má v sebe aj štipku romantiky a rustikálneho štýlu. Jej feed pôsobí étericky a tajomne, no pritom je čistý a jednoduchý. Outfity majú jemný vintage nádych, avšak napriek tomu všetky jej zábery pôsobia veľmi moderne a štýlovo, či už zachytáva jednoduché detaily alebo svoje okolie.

hollyrebeccawhite hollyrebeccawhite2 hollyrebeccawhite3

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...