Sociálne siete už dnes neodmysliteľne patria aj k móde a do sveta modelingu. Sú nevyhnutným nástrojom komunikácie v šoubiznise a módne domy dnes namiesto výšky či mier prihliadajú skôr na počet sledovateľov na Instagrame. Ktoré modelky sú tými najpopulárnejšími vo svete Instagramu?

Kendall Jenner, 120 miliónov sledovateľov

Zo sestier Kardashian-Jenner je modelka Kendall na druhom mieste (po Kim a Kylie, ktoré majú po 155-miliónov sledovateľov). So svojimi fanúšikmi sa delí o zákulisné foto z prehliadok, fotení, ale aj so súkromnými momentmi v spoločnosti rodiny a blízkych.

kendalljenner@kendalljenner

 

 

Gigi Hadid, 51 miliónov sledovateľov

Najstaršia z model family Hadid, Gigi, má aj najviac sledovateľov. Oproti iným modelkám síce nie je až taká aktívna, no častokrát fanúšikom ukáže svoje outfity, momenty z prehliadok, ale aj zo súkromia.

gigihadid@gigihadid

 

 

Cara Delevingne, 42,6 miliónov sledovateľov

Modelka a herečka Cara využíva svoj instagramový profil na všetko, čo jej napadne. Mnohokrát nám ukáže svoju tvár bez make-upu, zdieľa bláznivé momenty s kamarátmi, ale aj chvíle z premiér či fotení.

caradelevingne@caradelevingne

 

 

Bella Hadid, 27,5 miliónov sledovateľov

Ďalšia zo rodiny Hadid, Bella je oproti svojej sestre aktívnejšia. Podelí sa s nami o svoje outfity, líčenie, voľnočasové chvíle, ale aj momenty v práci. Mnohokrát nás upozorňuje aj na rôzne kultúrne a politické problémy.

bellahadid@bellahadid

 

 

Chrissy Teigen, 27,1 miliónov sledovateľov

Na Chrissy jej sledovatelia bezpochyby obdivujú omnoho viac ako len jej vzhľad. Jej zmysel pre humor, bezprostrednosť a rodinný duch je to, čo nás na nej priťahuje. Ukazujem nám svoj každodenný život, ktorý je rovnaký ako u mnohých z nás, delí sa o recepty a omnoho viac.

chrissyteigen@chrissyteigen

 

 

Emily Ratajkowski, 25 miliónov sledovateľov

Fanúšikovia Emily zaručene obdivujú jej závidenia hodnú postavu, no množstvo z nich oceňuje aj jej občiansku iniciatívu v rôznych sférach. Je zarytou feministkou, bojuje za práva LGBTQ no a samozrejme jej nechýba ani cit pre módu a odvážny štýl.

emrata@emrata

 

 

Hailey Bieber, 24 miliónov sledovateľov

Ešte predtým, ako sa Hailey vydala za Justina Biebera mala našliapnuté na slušnú kariéru. Začali si ju všímať svetové značky, ktoré nemali problém s jej nízkou postavou, a kamarátstva s Bellou Hadid či Kendall Jenner jej pomohli získať závratné čísla sledovateľov.

haileybieber@haileybieber

 

 

Gisele Bundchen, 15,6 miliónov sledovateľov

Gisele je už dnes síce na modelingovom dôchodku, no svojich fanúšikov si dokázala udržať. Píše knihy, pomáha s duchovným aj telesným rozvojom a presne s týmto sa delí aj so svojimi fanúšikmi.

gisele@gisele

 

 

Candice Swanepoel, 13,9 miliónov sledovateľov

Skvelý mix súkromia a práce, rodiny aj charity, zábavy a relaxu nám ukazuje aj Candice. Delí sa s nami o všedné chvíle s rodinou, ale aj o red carpet eventy či párty v spoločnosti svojich celebritných kamarátok.

angelcandices@angelcandices

 

 

Barbara Palvin, 13,1 miliónov sledovateľov

Maďarská modelingová hviezda Barbara dokázala, že nielen tradične štíhly typ ženy patrí na móla. Svojim zdravým vzhľadom a postavou, s ktorou sa dokáže stotožniť množstvo žien po svete si tak získala viac ako 13-miliónov sledovateľov, čo ju posunulo na 10.miesto v popularite na Instagrame.

realbarbarapalvin@realbarbarapalvin

 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...