Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 15. november 2011

Lavazza - Thierry Le Gouès

Aj dnes pokračujeme v predstavovaní navýznamnejších umelcov, ktorí sa podieľali na vzniku kalendáru Lavazza. Nech sa páči, Thierry Le Gouès. Thierry Le Gouès sa narodil v roku 1964 vo francúzskom Breste.

Lavazza - Thierry Le Gouès

15. 11. 2011

Aj dnes pokračujeme v predstavovaní navýznamnejších umelcov, ktorí sa podieľali na vzniku kalendáru Lavazza. Nech sa páči, Thierry Le Gouès. 


Kpia__thierryThierry Le Gouès sa narodil v roku 1964 vo francúzskom Breste. Kariéru módneho fotografa začal v roku 1986 prácou pre Condé Nast Italy, konkrétne pre ich Vogue a L'Uomo Vogue. Neskôr spolupracoval s takými prestížnymi titulmi, ako sú Glamour, Vogue Hommes International, Arena, i-D, The Face, Harper's Bazaar, Allure, Interview, a French Revue. Le Gouès je jedným zo zakladateľov časopisu French Revue de Modes. Podpísal sa tiež pod mnoho medzinárodných kampaní pre tie najznámejšie svetové značky - Replay, Nike, Levi's, Boucheron, Hermès, Lavazza, Le Printemps, Yves Saint Laurent, Paco Rabanne, Pasquale Bruni, Swatch, Moschino a Zadig & Voltaire. V súčasnosti žije v Paríži. 


Viac informácií o tomto umelcovi sa dozviete na tejto stránke 

    6581

    Súvisiace články