Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Módne ikony / 30. december 2012

Manolo Blahnik vytvoril vizuál pre London Fashion Week

Svetoznámy dizajnér topánok, Manolo Blahnik, sa spojil s Britskou módnou radou (BFC - British Fashion Council), aby vytvoril komunikačný vizuál pre londýnsky týždeň módy, ktorý vo februári predstaví jesenné a zimné kolekcie v sezóne 2013/2014.Skice Manola Blahnika budú súčasťou celej kampane a marketingových materiálov v printovej aj digitálnej podobe. Tú poslednú vytvoril pre London Fashion Week britský návrhár Jonathan Saunders.

Manolo Blahnik vytvoril vizuál pre London Fashion Week

31.12.2012

BFC_Manolo_01Svetoznámy dizajnér topánok, Manolo Blahnik, sa spojil s Britskou módnou radou (BFC - British Fashion Council), aby vytvoril komunikačný vizuál pre londýnsky týždeň módy, ktorý vo februári predstaví jesenné a zimné kolekcie v sezóne 2013/2014.

Skice Manola Blahnika budú súčasťou celej kampane a marketingových materiálov v printovej aj digitálnej podobe. Tú poslednú vytvoril pre London Fashion Week britský návrhár Jonathan Saunders. "Som nesmierne nadšený a poctený, že ma oslovili k spolupráci na tomto projekte, najmä preto, že som sa na niečom podobnom nikdy predtým nepodieľal. Je to moja kreslená pocta úžasným anglickým ženám," zdôrazňuje rešpektovaný dizajnér a pokračuje, " britské ženy a ich štýl ma ohromne inšpirujú. Táto séria kresieb predstavuje postavy, ktoré obdivujem a ktoré ovplyvnili môj život aj prácu. Milujem výstredné dievčatá a fascinuje ma kombinácia pózy, vznešenosti a krásy anglických žien." Manolo dostal v projekte pre BFC úplnú tvorivú slobodu. Výsledkom je umelecké dielo, inšpirované vlastným životom dizajnéra, ktoré zachytáva snivé scény plné stromov, lietadiel a, samozrejme, topánok.

BFC_Manolo_02BFC_Manolo_03

BFC_Manolo_04

Topánky Manola Blahnika patria k ikonickým módnym kúskompripravila: Anna Salvová
foto: British Fashion Council, Examiner, Manolo Blahnik, Rex Features, Zimbio.com

 

    3798

    Súvisiace články