Najprestížnejšia modelingová súťaž má pred sebou nový ročník. Kastingy Schwarzkopf Elite Model Look pre Slovensko začínajú už 24.septembra, kde majú možnosť získať lukratívnu modelingovú zmluvu nielen ženy, ale aj muži.

 

elite model look kastingy 2021 modeling modelingová súťaž

 

Z modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look vzišli také hviezdy modelingového neba ako Michaela Hlaváčková, Saša Gachulincová či Linda Nývltová. Slovensko má každoročne skvelé zastúpenie medzi mužmi a ženami, a do nasledujúceho ročníka sa môžu prihlásiť nové tváre. Súťaž hľadá slečny od 13 do 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladých mužov vo veku od 15 do 23 a s výškou nad 183 cm.

Kastingy budú prebiehať v nákupných centrách po celom Slovensku a ich súčasťou budú vstupné pohovory so zástupcami agentúry Elite. Po ukončení prvého kola kastingov budú do 14 dní informovaní všetci postupujúci. Vybraní finalisti sa následne zúčastnia česko-slovenského finále, z ktorého priamo postupujú do svetového finále.

 

casting 2019 b

 

“Som rád, že i v dobe Covidu boli naše castingové aktivity extrémne úspešné. Veľmi ma teší záujem o projekt Schwarzkopf Elite Model Look, ktorého castingy výnimočne, vzhľadom k aktuálnym pandemickým opatreniam, prebehnú v septembri po národnom finále. Verím, že objavíme nové talenty, ktoré budú úspešné i v oblasti sociálnych médií, ktoré dávajú novej generáici modeliek a modelov ,,silný hlas” a možnosť prejaviť sa. Snažíme sa, aby nové tváre, ktoré zastupujeme pochopili, že existuje mnoho podôb krásy a aby si uvedomovali svoju jedinečnosť. Verím, že naviažu na úspechy Michaely Hlaváčkovej, Saši Gachulincovej, Lindy Nývltovej či Michaely Kocianovej.”

Modelingová súťaž funguje od roku 1983 a je veľmi obľúbenou formou na zviditeľnenie nových tvárí v modelingu. Je zárukou najvyššej profesionality a starostlivosti o svoje modelky a modelov. Vo svete ide o druhú najväčšiu a najprestížnejšiu súťaž svojho druhu, kam sa každoročne prihlásia desaťtisíce modeliek a modelov. Svoje úspešné kariéry aj vďaka tejto súťaže odštartovali mená ako Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Michaela Hlaváčková, Michaela Kocianová, Sasha Gachulincová Linda Vojtová (svetová víťazka Elite Model Look 2000), Denisa Dvončová (svetová víťazka Elite Model Look 2003), Barbora Podzimková (svetová víťazka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (svetová víťazka Elite Model Look 2016), či Andrej Chamula (svetový víťaz Elite Model Look 2019).

 

SEML SR 2021

 

Všetci finalisti, ktorí sa zúčastnia domáceho finále tiež získajú skvelý mentoring od najlepších ľudí z tohto biznisu, získajú nové zručnosti v predvádzaní, fotení, mediálnom vystupovaní a získajú vlastné portfólio. Súťaž vrcholí gala večerom, na jeho konci porota zostavená zo známych osobností vyhlási budúcu hviezdu agentúry Elite. Finalisti získavajú garantované zmluvy s agentúrou Elite v celkovej hodnote 850.000 EUR.

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...