Schwarzkopf Elite Model Look je najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, ktorej sa každý rok zúčastnia státisíce súťažiacich po celom svete. Najnovšiu edíciu súťaže na národnej úrovni už máme za sebou a zástupcovia Česka a Slovenska tak budú reprezentovať na svetovom finále, ktoré sa po prvýkrát v histórii uskutoční online.

 

elite model look modelingová súťaž víťazi

 

Finalisti česko-slovenskej edície boli vybraní počas kastingov, ktoré sa uskutočnili ešte v priebehu augusta a septembra. Zaujímavé však je, že v Bratislave a Prahe boli objavené aj finalistky súťaže v Chorvátsku a Rusku. Chorvátka Nela Braun a Ruska Anna Kutko súťažili o miestenku na svetové finále v rámci národného finále vo svojej domovskej krajine. Slovenskými víťazmi sa nakoniec stali Zuzana Hodáková a Adam Cmarko, a českými Victoria Carinne a Tony Tieku.

 

ADAM SLOVAKIA 1  ZUZANA SLOVAKIA 1 
TONY CZECHR 1  VICTORIA CZECHR 1 
ANNA RUSSIA 1  NELA CROATIA 2 

 

Aj vzhľadom na situáciu sa kastingov zúčastnila vysoké množstvo mladých žien a mužov, ktorých sprevádzali topmodelky agentúry Elite, Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková. Agentúry Elite Bratislava a Elite Prague následne nominovali národných víťazov, ktorí postúpili do svetového finále. Modelingová porota z národných finalistov vybrala TOP 20, ktorá pozostávala z 10 modeliek, 5 modelov a 5 influencerov, ktorí budú bojovať o svetové víťazstvo. Mená víťazov sa dozvieme 16.decembra!

 

casting SEML SR 2020 7

casting SEML CR 2020 1  casting SEML CR 2020 3 

 

Tohtoročná edícia však bude iná aj v rámci sústredenia. Doteraz sa vždy konalo fyzicky, kde mali mladí súťažiaci možnosť priučiť sa rôznym modelingovým schopnostiam pod vedením známych modeliek a profesionálov z brandže. Tentokrát sa však sústredenie uskutoční online, víťazi sa však môžu tešiť na vedenie modelingovej hviezdy Coco Rocha, Josephine Le Tutour a Cameron Dallas.

„V tejto náročnej dobe ma veľmi potešila obrovská účasť na castingoch Schwarzkopf Elite Model Look a zároveň vysoký počet online prihlásených. Bohužiaľ, nebolo možné realizovať tento rok štandardné sústredenie a slavnostnýgalavečer na Pražskom hrade, čiže všetkých predvybraných skvelých adeptov postúpime do ročníku 2021, aby neboli ukrátení o tento jedinečný zážitok. Benefit teda ostáva na strane tohtoročných víťazov, kde sme zaznamenali obrovský úspech v podobe prebojovania sa slovenského a českého finalistu do TOP 5, v kategórii žien sa do TOP 10 dostala nielen slovenská a česká finalistka, ale i nami objavená chorvátska a ruská zástupkyňa,“ dodáva Sáša Jány, riaditeľ súťaže.

 

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...