Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy, vďaka ktorým si môžeš splniť svoje sen aj ty! Už od 27. septembra do 3. októbra v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky.

 

elite model look casting

 

Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm.

 

Svetové úspechy

"Som potešený z odozvy na každoročné kolá našich castingov. Veľmi si vážim dôveru mladej generácie a ich obrovského záujmu a účasti. Ako najúspešnejší projekt hľadania nových tvárí v Čechách a na Slovensku sa cítime zaviazaní k vybraným adeptom a tak i pristupujeme k managementu kariér finalistiek a finalistov. Som hrdý na to, že na veľký počet svetových víťaziek z našich krajín sme naviazali i víťazstvom Slováka Andreja Chamulu na svetovom finále, ktoré sa konalo vlani v Paríži,“ podotkol riaditeľ súťaže, Saša Jány.

 

Svetovy vitaz SEML 2019 Andrej ChamulaSvetový víťaz SEML 2019 Andrej Chamula

 

Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami a finále súťaže sa uskutoční na Pražskom hrade. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 37. ročník svetového finále Elite Model Look.

 

Instagram SEML SR 2020

 

Staň sa aj ty vychádzajúcou hviezdou

Zo súťaže Elite Model Look organizovanej agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúca hviezda modelingového priemyslu. Od svojho vzniku roku 1983 vyhľadáva Elite Model Look nové talenty po celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnym prístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete.

 

narodni finale schwarzkopf elite model look

 

Známe tváre z titulných strán magazínov

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštartovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti, ako sú napr. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (svetová víťazka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (svetová víťazka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (svetová víťazka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (svetová víťazka Elite Model Look 2014) , Jana Tvrdíková (svetová víťazka Elite Model Look 2016) či Andrej Chamula (svetový víťaz Elite Model Look 2019).

Vďaka štruktúre súťaže sa každá víťazka a víťaz národného finále účastní medzinárodného finále, kde absolvuje množstvo fotení, výuku chôdze po móle a rozhovory pre médiá. Súťaž vrcholí gala večerom, na jeho konci porota zostavená zo známych osobností vyhlási budúcu hviezdu agentúry Elite.

 

 

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 24.okt 2020

Jesenné outfity svetových topmodeliek

Jeseň sa ešte len rozbieha, no svetové topmodelky nám už stihli ukázať, čo sa túto sezónu nosí. Inšpirujte sa outfitmi...


Trendy móda | 24.okt 2020

Jesenné trendy po francúzsky

Ako si interpretujú najväčšie jesenné trendy Francúzky? Nechýba im typický francúzsky šarm, ležérny nádych a samozrejme unikátny styling. Inšpirujte sa outfitmi...


Trendy móda | 24.okt 2020

Doma štýlovo: Najlepšie značky oblečenia...

Situácia nás opäť na istý čas prinútila zastaviť sa. Budeme teraz síce viac času tráviť doma, no to neznamená, že...


Trendy móda | 24.okt 2020

Ako nosiť neutrálne farby na jeseň?

Neutrálne odtiene hnedej a sivej sú stále na vrchole popularity. Vo veľkej miere sa preto objavujú aj v jesenných outfitoch. Ako ich...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Beauty pomôcky: Ktoré vyskúšať a na ktor...

Dnes je na trhu toľko najrôznejších pomôcok na starostlivosť o pleť, že je takmer nemožné sa v&...

Jesenná účesová inšpirácia

Po letných šatkách nastáva čas siahnuť po baretkách a plážové vlny vymeniť za ležérne konské chvosty...

Prineste farebnú jeseň do svojho domova

Jeseň má svoju špecifickú atmosféru, ktorú každoročne oceníme. Je dokonalou zmesou letného sentiment...