Nadchádzajúci Mercedes- Benz Prague Fashion Week sa uskutoční 13.-18.marca. Oproti minulým edíciám však predstaví aj novinky, po prvýkrát budú prebiehať módne eventy hneď na dvoch stageoch.

 

mbpfw program

 

Domovom módnych prehliadok bude Mercedes-Benz Stage nachádzajúci sa v kláštore Sv. Gabriela na Smníchove, zatiaľ čo nový, Zalando Stage, bude dejiskom prezentácií a happeningov. Práve na tento stage bude mať voľný prístup široká verejnosť a všetky udalosti, ktoré sa tu odohrajú budú zjednotené témou udržateľnosť.

Jesenno-zimnú edíciu otvorí Opening party , ktorej súčasťou bude performance Jakuba Polanu v spolupráci s Privée Lounge. Nasledujúce 3 dni budú patriť módnym prehliadkam, prezentáciám a happeningom. Na Mercedes-Benz Stage budú prebiehať prehliadky kolekcií dizajnérov ako Daniela Pešková, Jan Černý, Michael Kovačik, Tereza Wu či Zuzana Kubíčková. Počas eventov na Zalando Stage budete môcť vidieť predstavenie kolekcií ODIVI, Petra Ptáčková či Martin Kohout.

Dokopy predstaví svoje kolekcie 24 návrhárov a značiek, 3 univerzitné ateliéry, ale aj súťažiaci v súťaži VAN GRAAF Junior Talent 2020. Po dvojročnej odmlke sa vracia na móla aj Jakub Polanka a tešiť sa môžeme aj kolaboráciu Zoltána Tótha so značkou LEVI’S.

Okrem toho bude súčasťou týždňa módy aj sprievodný program, počas ktorého sa uskutoční aj slávnostná premiéra dokumentárneho filmu Christian Louboutin, topánky ako umenie.

 

 

Úplný program Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku nájdete tu a vstupenky si môžete zakúpiť tu.

 

FW20 program c

Najnovšie zo sekcie móda



Trendy móda | 28.jan 2021

Pripravte sa na jar s týmito kúskami

Dni sivej zimy sa už pomaly, ale isto krátia. Na pravé jarné počasie si síce ešte počkáme, ale náš šatník...


Trendy móda | 27.jan 2021

H&M x Lee predstavujú spoločnú kolekciu ...

Módny svet kolaborácie miluje pretože ponúkajú priestor inováciám a zaujímavým presahom. Nie je to však iba o dizajne, ale aj o nových prístupoch...


Trendy móda | 27.jan 2021

Zimný must-have: Second skin top

Tento kúsok ste už určite postrehli, milujú ho svetové influencerky, modelky a známe osobnosti. Jednoducho sa kombinuje, má najrôznejšie podoby a je...


Trendy móda | 27.jan 2021

Osviežte šatník novými trendami

Ak hľadáte nové, svieže kúsky do vášho šatníka, ktoré prinesú čerstvý vánok do vašich zimných outfitov, máme pre vás niekoľko...


Naše tipy

Trendy šaty do moderných šatníkov

Prehupli sme sa do nového roku, s ktorými prichádza niekoľko nových trendov, niektoré však pret...

Ako sa starať o odfarbené blond vlasy?

Žiarivá blond farba vlasov sa nedá vytvoriť lusknutím prstov. Každý, kto si odfarbovaním prešiel vie...

Fitness trendy na rok 2021

Ak by sme mali vybrať jeden pozitívny dopad pandémie, určite by to bol rozkvet športu. Mnohých nás t...