Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 6. december 2011

Lenka Sršňová uvádza kolekciu Bad Boys Wanted

Nová kolekcia odevnej dizajnérky Lenky Sršňovej bola 13. októbra s úspechom predvedená na autorskej prehliadke v bratislavskej Gallerii Cvernovka.

Lenka Sršňová uvádza kolekciu Bad Boys Wanted

6. 12. 2011

Kpia__IMG_0460Nová kolekcia odevnej dizajnérky Lenky Sršňovej bola 13. októbra s úspechom predvedená na autorskej prehliadke v bratislavskej Gallerii Cvernovka. Autorka nám v novej dizajnérskej línii na rok 2012 predstavuje svoj pohľad na svet hrdinov a "zlých chlapcov" – výrazné siluety strieda so zaujímavými krajčírskymi detailami a prenáša ich do často klasických strihov. Tie sú doplnené sieťotlačou v kombinácii s experimentálnou hrou pretláčania a aplikáciami špeciálne navhrnutého loga. Modely sú štýlovo originálne a akuálne, nositeľovi dodávajú mužné proporcie a "hrdinský" výzor ktorému neodolá žiadna žena.

Vznikla kolekcia, ktorú si vychutnajú odvážni rebelanti, ale neurazí ani milovníkov klasiky. Autorka tak pokračuje vo svojom trende každoročného uvádzania originálnych a hravých kolekcií, ktoré by mali byť dostupné práve mladým ľuďom a zároveň si kladie za cieľ priniesť viac rozmanitosti do ponuky odevov na Slovensku.

Lenka sa opäť obklopila kreatívnymi mladými umelcami - o grafické stvárnenie loga kolekcie sa postaral grafický dizajnér Ondrej Jób, konštrukcie pre vybrané modely pripravil ateliér Mimo architekti. Kolekciu doplňujú šperky z dielne českej autorky Radky Kovačíkovej. O exkluzívne fotografie z letiskového prostredia sa postaral fotograf a výtvarník Jakub Gulyás.

Vybrané kúsky z kolekcie Bad Boys Wanted sa dajú od 1. decembra objednať v novom internetovom obchode autorky shop.lenkasrsnova.com 

- dlhe

    8564

    Súvisiace články