Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 8. september 2011

Brillance Fashion Talent 2011

Tento rok sa uskutoční už piate pokračovanie Brillance Fashion Talentu, súťažného projektu hľadajúceho najtalentovanejšieho módneho návrhára. Cieľom tohto projektu je podporiť talentovaných jednotlivcov v oblasti módneho návrhárstva a prepojiť módu s každodenným moderným životom.

Brillance Fashion Talent 2011

8.9.2011

Tento rok sa uskutoční už piate pokračovanie Brillance Fashion Talentu, súťažného projektu hľadajúceho najtalentovanejšieho módneho návrhára. Cieľom tohto projektu je podporiť talentovaných jednotlivcov v oblasti módneho návrhárstva a prepojiť módu s každodenným moderným životom. Brillance Fashion Talent oceňuje a vyzdvihuje v prvom rade kvalitu, zručnosť a novátorstvo módnych dizajnérov, no rovnako im umožňuje porovnávať svoje práce a prezentovať ich širokej verejnosti.

Témou tohtoročnej Brillance Fashion Talent je „Shine. A tma ho nepohltila." Hlavnou myšlienkou je zameranie sa na silu, ktorá vychádza zvnútra človeka, nesústrediť sa na fyzický zjav, ale na jeho podstatu. Cieľom je ísť čo najhlbšie a nechať sa inšpirovať duchovnými sférami.

Aj tento rok vybrala odborná porota 12 finalistov, ktorí sa budú biť o hlavnú cenu. Tou je garantovaná honorovaná zmluva od generálneho partnera Schwarzkopf Brillance v hodnote 3320,- eur na realizáciu autorskej kolekcie, ktorú víťaz predvedie na ďalšom ročníku súťaže v roku 2012. Víťaz takisto získa editoriál v časopise EMMA a marketingovú podporu pri svojej tvorbe. Najzaujímavejšou a pre návrhárov najpríťažlivejšou je však možnosť vytvoriť národný odev pre Miss Universe 2012, ktorý si zo sebou víťazka vezme na svetové finále.

Svojho víťaza si však môžete určiť aj vy a to na stránke www.brillancefashiontalent.sk 

pripravila: Katarína Segešová 

    4285

    Súvisiace články