Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 2. september 2013

BFW 2013 bude o KVAPKU LEPŠÍ ako vlani!

Módny projekt Bratislava Fashion Weekend 2013 v tomto roku nadobudne aj nový, charitatívny, rozmer. Jeho organizátori sa dohodli na spolupráci s Nadáciou Kvapka nádeje, cieľom ktorej bude vyzbierať finančné prostriedky na podporu jej aktivít.

BFW 2013 bude o KVAPKU LEPŠÍ ako vlani!

14.6.2013

Módny projekt Bratislava Fashion Weekend 2013 v tomto roku nadobudne aj nový, charitatívny, rozmer. Jeho organizátori sa dohodli na spolupráci s Nadáciou Kvapka nádeje, cieľom ktorej bude vyzbierať finančné prostriedky na podporu jej aktivít. Tie sa sústreďujú predovšetkým na pomoc malým hematologickým a onkologickým pacientom. Šancu prispieť na dobrú vec môžu využiť všetci - nielen priaznivci módy.
bfw_2013

Novinkou v programe BFW 2013 bude charitatívny bazár s Kvapkou nádeje, do ktorého sa môžu zapojiť zúčastnení návrhári, módne značky i známe osobnosti. Stačí, ak kúskami zo svojich kolekcií či vlastného šatníka prispejú do ponuky bazára oblečenia, ktoré sa bude predávať v showroome počas BFW 2013. Celý výťažok z predaja poputuje na konto nadácie Kvapka nádeje.

Zakladateľkou Kvapky nádeje je Vendula Svobodová, ktorá tento charitatívny projekt po úspešnom desaťročnom pôsobení v Českej republike priniesla v roku 2010 aj na Slovensko. „Teší nás spojenie s Bratislava Fashion Weekend a považujeme ho za ďalšiu cennú príležitosť, ako pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Som presvedčená, že práve cez módu sa dokážeme priblížiť novým a mladším cieľovým skupinám, ktoré majú radi krásne veci a verím, že majú aj dobré srdcia," povedala na margo spolupráce Vendula Svobodová.

zdroj: Phoenix Communication

 

    2995

    Súvisiace články