Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 26. január 2012

To najlepšie z Berlin Fashion week - 2. deň

Kaviar GaucheMóda inšpirovaná avantgardou. Táto berlínska značka sa dostala do povedomia ľudí, keď na svoju prvú prehliadku zvolili tzv.

To najlepšie z Berlin Fashion week - 2. deň

26. 1. 2012


Kaviar Gauche

Móda inšpirovaná avantgardou. Táto berlínska značka sa dostala do povedomia ľudí, keď na svoju prvú prehliadku zvolili tzv. guerilla kampaň. Pred svetoznámym obchodom Colette v Paríži v roku 2003 usporiadali svoju prvú show. A výsledok? Dnes je Kaviar Gauche medzinárodnou a vyhľadávanou módnou značkou.

V Berlíne predviedli, čo sa bude nosiť nadchádzajúcu jeseň a zimu. Medzi materiálom dominovali šifón, krajka či hodváb. Návrhy boli ladené tak, aby udreli do oka každej žene, ktorá chce byť sexy a neprehliadnuteľná Femme Fatale, ale aj romantická duša. Farby: Biela, kombinácia bielej s čiernou a pastelová žltá.

 

 

Laurél

See-Feel-Love - slogan, ktorý reprezentuje túto značku. Laurél je ako túžba. Laurél miluje módu. Za touto značkou stojí žena menom Elisabeth Schwaiger. Jej obľúbené materiály sú koža, jersey a strečový hodváb. Veľmi rada komponuje do svojich návrhov potlač a je vysadená na detaily. Pozrite si ako to vyzerá s kolekciou na ďalšiu sezónu. 

 

 

 

Irina Schrotter

Táto značka vznikla pred 21. rokmi v Rumunsku. Odvtedy prešla dlhou cestou, aby sa nakoniec stala úspešnou. Veď stačí povedať, že má zastúpenie v 17. krajinách. Irina Schrotter je pre business ženy, ktoré sa potrebujú obliecť nielen cez deň, ale aj v noci.

 

 

 

Blacky Dress

Kirsten Albers. Hlava Blacky Dress, ktorá do tejto značky vniesla kus moderného umenia a predvídavosti. V kolekcii pre jeseň/zimu 2012 nájdeme všetko, po čom žena túži v zime. Teplé a štýlové zvršky, pod ktorými sa nachádzajú kusy odevov, ktoré určite nikoho neurazia.
Blacky Dressy vidí jeseň v koži a v zemitých farbách.

 

 

 

Patrick Mohr

Značka Patrick Mohr sa dá definovať ako sofistikovaná a športová. Outfity sú čisté, nositeľné a hrajúce sa so siluetou. Z materiálov dominuje vlna, bavlna a koža. Patrick Mohr kombinuje šport s eleganciou, avantgardu so streetfashion. A presne takto to bolo aj v kolekcií jeseň/zima 2012, ktorá bola v Berlíne predstavená.

 

 

 

pripravila: Dominika Svetikova

 

    5150

    Súvisiace články