bridesmaid dresses from Lunss

Aj počas tretieho dňa Bratislavských módnych dní bola Refinery Gallery domovom módy. Medzi dizajnérmi, ktorí predstavili svoje kolekcie boli Jana Pištejová, Veronika Hložníková, Michael Kováčik, Jana Jurčenko a iní. Atmosféra večera sa niesla v luxusnom nádychu, ktorý vytvorili dizajnéri svojimi aktuálnymi kolekciami.

Veronika Hložníková
Večer otvorila prehliadka kolekcie Veroniky Hložníkovej, ktorá nesklamala ani tento raz. Predstavila modely plné elegancie, no s poriadnou dávkou štýlu. Efektné detaily v podobe volánov či nášiviek dodávali modelom primeranú dávku uvoľnenosti.

 

Michael Kováčik
Vrchol večera pre nás nastal takmer na začiatku večera. Módny dizajnér Michael Kováčik odprezentoval rafinovanú kolekciu plnú jemných materiálov, ktoré harmonicky hrali s výberom farieb. Michael preniesol do svojich modelov nadhľad a inováciu vo forme nevšedných strihov.

 

Katie Q
Kabelky značky Katie Q hýrili farbami. Doplnené boli grafickými prvkami či strapcami, vďaka čomu dostali moderný a hravý look. Objavili sa klasické modely do ruky, crossbody či listové kabelky.

 

Jana Jurčenko
Brokát, luxusná čipka a jemný romantický šifón sa stali dominantnými prvkami kolekcie z dielne Jany Jurčenko. Dramatické volány ako aj objemná sukňa zase modelom pridávali na tajomnosti. Janine modely sú charakteristické svojim luxusným nádychom, čo sa potvrdilo aj tentokrát.

 

Slavomíra Vlasová
Slavomíra Vlasová predstavila kolekciu dýchajúcu 20.rokmi a inšpirovanú art decom. Práve preto v modeloch dominovala čierna a zlatá, no objavila sa aj biela, nechýbali prepracované výšivky a záplava strapcov, nielen na šatách.

 

Zuzana Haková
Čisté strihy a oku lahodiace, no niekedy nečakané kombinácie sa objavili na prehliadke Zuzany Hakovej. Jednoduché modely doplnila o zaujímavé detaily vo forme čipky, alebo pridala luxusné kožušiny.

 

Jana Pištejová
Tretí večer uzatvorila prehliadka modelov Jany Pištejovej, ktorá opäť predviedla rozprávkové a zároveň veľmi ženské modely. Kolekcia bola plná transparentných materiálov a strategicky umiestnených čipiek a nášiviek v podobe kvetov.

Foto: Ramon Leško

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 15.mar 2019

5 štýlov, ktoré by ste mali na jar vyskú...

Jar so sebou prináša nielen krajšie počasie, ale aj túžbu experimentovať. Možno za to môžu krajšie dni, no naše šatníky...


Trendy móda | 14.mar 2019

Svadobné šaty pre každý typ nevesty

O svadobnom dni má každá žena tú svoju predstavu. Zatiaľ čo jedna si ju vysnívala už v detstve, iná zariadila spontánne...


Trendy móda | 14.mar 2019

Jeremy Scott pripravil kolaboráciu s Lon...

Okrem toho, že dizajnér Jeremy Scott vedie svoju rovnomennú značku, je aj na čele značky Moschino a ešte má čas venovať...


Módne prehliadky | 14.mar 2019

Najkrajšie prehliadkové sety sezóny AW19...

Týždne módy prinášajú toľko inšpirácia po každej stránke, že nás dokáže držať ešte veľmi dlho po ich ukončení. Od make-up...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...