Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 28. máj 2012

To naj z Cannes

Všetci dobre vieme, že filmový festival v Cannes nie je len o filmoch, ale aj o celebritách a ich outfitoch. Všetky veľké hviezdy, ale aj malé hviezdičky, dostanú aspoň na chvíľu možnosť zažiariť.

To naj z Cannes

28. 5. 2012

Všetci dobre vieme, že filmový festival v Cannes nie je len o filmoch, ale aj o celebritách a ich outfitoch. Všetky veľké hviezdy, ale aj malé hviezdičky, dostanú aspoň na chvíľu možnosť zažiariť. My sme sa preto rozhodli vybrať to najlepšie z najlepšieho. Desať outfitov, ktoré tento rok skutočne zabodovali.


Kirsten-Dunst 
Kirsten Dunst a Louis Vuitton:
Kirsten si dala na svojej garderóbe naozaj záležať. Krásne plisované šaty z dielne Louis Vuitton boli ozajstnou trefou do čierneho.


Diane-Kruger 
Diane Kruger a Vivienne Westwood: Diane vzala svoju úlohu porotkyne naozaj vážne. To znamená, že si na seba nevzala nič, čo by nemalo prívlastok dokonalé. Inak tomu nebolo ani pri týchto šatách od excentrickej Vivienne Westwood. 


Tilda-Swinton 
Tilda Swinton a Haider Ackermann: Táto nezvyčajná herečka ostala verná svojmu štýlu. To správne množstvo citu, drámy a androgýnie jej do šiat namixoval Haider Ackermann. 


Salma-Hayek 
Salma Hayek a Gucci: Horúca herečka vie, kde sú jej silné stránky a nebojí sa ich ukázať. Tentoraz jej k dokonalému vzhľadu dopomohol módny dom Gucci. 


Naomi-Watts 
Naomi Watts a Marchesa: Krásna, pôvabná a elegantná. Presne taká je nežná blondínka Naomi Watts. Nesklamala ani v Cannes, kde sa blysla v róbe značky Marchesa. 


Jane-Fonda 
Jane Fonda a Versace: Ako to robí, že vyzerá stále tak úžasne? Jednoznačne ju možno označiť za ikonu a hlavnú hviezdu tohto festivalu. Vo svojich 74 rokoch v šatách značky Versace zatienila aj omnoho mladšie kolegyne. 


Fan-Bingbing 
Fan Bingbing a Valentino: Čínska herečka a speváčka. Úprimne, nikdy v živote som o nej nepočula, no šaty, ktoré predviedla v Cannes si určite zapamätám poriadne dlho. Dokonalý kvetinový haute couture od Valentina nemôže nechať chladnou žiadnu módnu fanúšičku. 


Freida-Pinto 
Freida Pinto a Versace: Herečka, ktorá sa preslávila vo filme Milionár z chatrče pôsobila veľmi konzervatívne a elegantne. Potom predviedla šaty značky Versace a ja som musela zmeniť svoj názor. Elegancia zostala, no konzervatívnosť nahradila odvaha. 


Bianca-Balti 
Bianca Balti a Dolce & Gabbana: Ak chcela vniesť Bianca do Cannes trochu vzrušenia a drámy, tak sa jej to podarilo na 100 %. Šaty od Dolce & Gabbana pútali pozornosť tak, ako máloktoré iné. 


Carine-Roitfeld 
Carine Roitfeld a Givenchy: Dokonalá a nesmrteľná klasika. Aj tak by sme mohli nazvať šaty od Givenchy, ktoré predviedla Carine Roitfeld. Od bývalej šéfky francúzskeho Vogue sme však menej ani nečakali. 

pripravila: Katarína Segešová

 

    4325

    Súvisiace články