Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 25. máj 2012

Taťána Kuchařová si užíva sladké Francúzsko,

Svetová topmodelka zažíva jeden z najúspešnejších rokov svojej doterajšej kariéry. Potom, čo v Taliansku nafotila exkluzívny kalendár, ju čakajú pracovné povinnosti v Dánsku a vo Viedni.

Taťána Kuchařová si užíva sladké Francúzsko,

25. 5. 2012

Tatana_Kucharova_zdroj_foto_CCC_2Svetová topmodelka zažíva jeden z najúspešnejších rokov svojej doterajšej kariéry.
Potom, čo v Taliansku nafotila exkluzívny kalendár, ju čakajú pracovné povinnosti v Dánsku a vo Viedni. Druhú polovicu mája však Taťána Kuchařová trávi vo Francúzsku, ktoré si už dávno zamilovala. V zemi vína, syrov a módy trávi práve tieto dni - čiastočne odpočinkom, čiastočne pracovne. Sieť predajní s obuvou CCC si ju totiž vybrala ako tvár kolekcie jeseň/zima 2012.

Keďže CCC obuv je najviac expandujúcou značkou na Slovensku v tomto roku, možno povedať že sa úspech spája s úspechom. Fotiť sa bude koncom mája v Paríži. Ešte predtým si ale užije niekoľko dní na filmovom festivale v Cannes. „Som veľkou milovníčkou filmov a festival v Cannes je navyše svetovou spoločenskou udalosťou, ktorej mám možnosť sa už niekoľkýkrát zúčastniť. Teším sa na premiéry filmov a ostatné sprievodné akcie," prezradila Taťána. „Nemôžem sa dočkať nového filmu Brada Pitta s názvom Killing them softly. Rada by som sa tiež znovu stretla s Edwardom Nortonom, ktorý je mojim obľúbeným hercom."

 

    2536

    Súvisiace články