Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 12. apríl 2012

Andrea Verešová si vyskúša rolu porotkyne v modelingovej súťaži

Hoci má modelka Andrea Verešová v súčasnosti nabitý program, našla si čas, aby svojej agentúre Czechoslovak Models a časopisu Bravo Girl pomohla pri organizácii 13. ročníka modelingovej súťaže Girl!

Andrea Verešová si vyskúša rolu porotkyne v modelingovej súťaži

12. 4. 2012

Andrea_Veresova_porotkyne_Girl_2012_2Hoci má modelka Andrea Verešová v súčasnosti nabitý program, našla si čas, aby svojej agentúre Czechoslovak Models a časopisu Bravo Girl pomohla pri organizácii 13. ročníka modelingovej súťaže Girl! 2012.

Stala sa tvárou celej kampane a osobne bude posudzovať mladé dievčatá pri kastingu, ktorý sa uskutoční v druhej polovici apríla. „Teším sa na kasting i na finálový večer. Dúfam, že sa nám podarí nájsť nové krásne tváre, ktoré uspejú v svetovom modelingu a budú ďalej šíriť povesť o pôvabe našich dievčat." 

Do súťaže sa môžu hlásiť i teenagerky zo Slovenska, Andrea ale nemá strach, že by ako Slovenka niektorej národnosti nadržiavala. „Budem objektívna, aj keď rozhodovanie asi nebude niekedy jednoduché. Sama som v 15stich vyhrala na Slovensku Miss Junior, takže viem, čo dievčatá čaká. Bola to úžasná skúsenosť, veľa ma naučila a získala som mnoho kontaktov i kontraktov. Určite doporučujuem, aby slečny účasť v súťaži skúsili. Ako vždy hovorím, risk je zisk," prezradila na záver modelka.  

    6609

    Súvisiace články