Každý má tú svoju predstavu ideálnej letnej dovolenky. Niekto sníva o nekonečných plážach a rozpálenom piesku, iný zase o viniciach a dokonalej gastronómii. Ako si tú svoju vysnívali známe influencerky?

Sara Escudero: Miami

Sara síce cestuje počas celého roka, no ani v lete sa nevyhla novej destinácii. Tentokrát podľahla Miami a jeho mestskému ruchu na pobreží oceánu.

title@collagevintage

 

 

Chiara Ferragni: Ibiza

Spoločne s manželom a synčekom strávila Chiara takmer celé leto na cestách. Najskôr to bola Sicília, potom Ibiza, nasledovala Formentera a opäť Ibiza.

1

 

 

Caroline Daur: Saint Tropez

Aj Saint Tropez má svoju pokojnejšiu tvár. Našla ju aj Caroline, ktorá zakotvila v krásnom domčeku s výhľadom na more.

2

 

 

Leonie Hanne: Amalfi

Talianska oblasť Amalfi je nádherná, romantická a farebná. Pridajte k tomu typickú taliansku kuchyňu a nikto sa nemôže čudovať, že sa tu vybrala aj Leonie.

3

 

 

Xenia Adonts: Sardínia

Ďalším talianskym pokladom je ostrov Sardínia, kam sa vybrala Xenia Adonts. Pláže a lá Karibik, dramatické útesy, luxusné nákupy a drahé jachty sú mix, aký inde nenájdete.

4

 

 

Pernille Teisbaek: Kréta

Kréta nepatrí medzi IT destinácie, avšak aj tento grécky ostrov, ktorý je v tieni Santorini, Mykonosu či Zakynthos, má čo ponúknuť.

5

 

 

Aimee Song: Apúlia

Tento taliansky región je na „päte“ Talianska a je mimoriadne obľúbenou destináciou, masám sa preto nevyhla ani Aimee no dovolenku si nenechala pokaziť.

6

 

 

Camila Coelho: Ciuxmala

V krásnej mexickej oblasti Ciuxmala dovolenkovala Brazílčanka Camila. Dlhé pláže, farebná architektúra a boho atmosféru museli byť poriadnym zážitkom.

7

 

 

Sabina Socol: Korzika

Francúzska Sabina sa vybrala na francúzsky ostrov Korzika, ktorý susedí so Sardíniou. Svoje dovolenkové dni si tak užívala najmä na jachte a okolitých ostrovčekoch.

8

 

 

Brittany Xavier: Island

Úplne iný dovolenkový zážitok si vybrala Brittany, ktorá navštívila Island. Skúmala jeho prírodne krásy zahalené do dramatickej hmly.

9

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.sep 2020

Kolaborácia Ralph & Russo x Audemars Pig...

Presah módy do iných odvetví je vždy zaujímavým krokom, o čom svedčí aj množstvo kolaborácií, ktoré v dnešnom svete vzniká. Jednou z tých...


Módne ikony | 25.sep 2020

Dorota Kullová: Mať úctu k sebe samej je...

V roku 2013 sa zúčastnila na Schwarzkopf Elite Model Look, kde sa prebojovala do československého finále. Napriek tomu, že nezvíťazila...


Fashion Week | 24.sep 2020

Sledujte prvú prehliadku Rafa Simonsa pr...

Milánsky týždeň módy je už v plnom prúde. 24.septembra o 14:00 sa navyše uskutoční prehliadka úplne prvej kolekcie značky Prada...


Trendy móda | 23.sep 2020

Jesenný must-have: Mokasíny

Už ste odložili posledný model letných sandálov na zimný spánok? Alebo ešte dúfate, že nás prekvapí pár horúcich dní? Za...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Z leta na jeseň: Ako prispôsobiť starost...

To, že pomaly oficiálne končí leto neznamená, že si ešte v nasledujúcich mesiacoch nebudeme môc...

Skin Restart po lete

Po lete sme všetci nabití pozitívnou energiou, no naša pleť má iný názor. Je unavená. Doprajte jej p...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 3

Aj napriek tomu, že módny svet aktuálne miluje neutrálne odtiene hnedej, krémovej a sivej, v&nb...