Modeling nie je iba o kráse a zaujímavom zjave, modelka musí byť osobnosť a to platí o to viac v dobe digitálnych médií. Známe modelky si preto budujú svoje publikum na rôznych kanáloch, napríklad aj na YouTube. Tieto modelky sa môžu pochváliť najzaujímavejšími kanálmi, ktoré vás prevedú svetom modelingu aj ich súkromím.

 

yt

 

 

Romee Strijd

Zrejme najznámejšou YouTuberkou medzi modelkami je Romee. Má takmer milión odoberateľov a nové videá pridáva naozaj pravidelne a často. Svojim fanúšikom ukazuje svoj pestrý život po rôznych stránkach a vôbec sa nevyhýba ani Q&A videám, kde odpovedá na najrôznejšie otázky. Samozrejme cestovanie, nakupovanie, denno-denný život aj módne show či fotenia si takisto našli cestu do jej kanálu.

 

 

Leomie Anderson

Ďalšia kráska, ktorú môžete vídavať na prehliadkových mólach aj na stránkach katalógov Victoria’s Secret. Leomie prispieva pravidelne a vo videách vám ukáže rôzne časti jej života. Prevedie vás jej apartmánom v New Yorku, ale vezme vás aj na dovolenku v Dubaji. Ukáže vám zbierku tenisiek a spolu s ňou nahliadnete aj do zákulisia módnych show.

 

 

Alexandria Morgan

Alexandria vloguje o všetkom, čo súvisí s jej životom. Veľkú časť však tvorí práve jej práca, ktorá ju živí- modeling. So svojimi fanúšikmi sa delí nielen radosti, ale aj starosti a častokrát sa aj posťažuje na situáciu v módnom priemysle. Prezrádza však aj to, ako sa stravuje, poradí ako správne pózovať a ukáže nové kozmetické vychytávky.

 

 

Robin Holzken

Pokiaľ Robin nepoznáte po mene, určite ste ju už videli na stránkach magazínov či v reklamných kampaniach. Na svojom kanáli sa sústreďuje na rôzne aspekty jej života, od modelingu až po súkromie. Vo videách vás naučí pózovať pred objektívom, ale vezme vás aj na fotenie či dovolenku. Ak vás zaujíma ako to prebieha na kastingoch a čo si každý deň oblieka, prezradí vám aj to.

 

 

Jessica Clements

Modelka veľkú časť svojich videí venuje svojmu každodennému životu, rutinám, ale aj praktickým veciam. Dovolí vám nahliadnuť do svojho jedálnička, tréningov, ale aj baliaceho procesu, keď sa chystá na dovolenku. Zoberie vás však aj na svoje cesty a môžete tak s ňou navštíviť Kóreu aj Írsko.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.sep 2019

História podpätkov

Dnes sú podpätky súčasťou šatníka takmer každej ženy. Niektoré si ich obúvajú len na vybrané príležitosti, iné si bez nich...


Trendy móda | 18.sep 2019

Ako nosiť letné šaty počas jesene?

S odchodom leta sa niekedy ťažko vyrovnáva aj keď je jeseň jedno z najkrajších, najfarebnejších období. Najlepšie to zvládame však vtedy, keď...


Trendy móda | 18.sep 2019

Jesenný must have a ako ho nosiť: Crop s...

Určite ste si už všimli, že túto sezónu si mnohé módne ikony, modelky a influencerky zamilovali skrátené verzie svetrov či mikín...


Trendy móda | 17.sep 2019

Denim Season: Ako nosiť double denim?

S príchodom jesene prichádza aj sezóna denimu. Materiál, ktorému sme sa počas takmer celého leta vyhýbali sa vracia a to musíme využiť...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...