Modeling nie je iba o kráse a zaujímavom zjave, modelka musí byť osobnosť a to platí o to viac v dobe digitálnych médií. Známe modelky si preto budujú svoje publikum na rôznych kanáloch, napríklad aj na YouTube. Tieto modelky sa môžu pochváliť najzaujímavejšími kanálmi, ktoré vás prevedú svetom modelingu aj ich súkromím.

 

yt

 

 

Romee Strijd

Zrejme najznámejšou YouTuberkou medzi modelkami je Romee. Má takmer milión odoberateľov a nové videá pridáva naozaj pravidelne a často. Svojim fanúšikom ukazuje svoj pestrý život po rôznych stránkach a vôbec sa nevyhýba ani Q&A videám, kde odpovedá na najrôznejšie otázky. Samozrejme cestovanie, nakupovanie, denno-denný život aj módne show či fotenia si takisto našli cestu do jej kanálu.

 

 

Leomie Anderson

Ďalšia kráska, ktorú môžete vídavať na prehliadkových mólach aj na stránkach katalógov Victoria’s Secret. Leomie prispieva pravidelne a vo videách vám ukáže rôzne časti jej života. Prevedie vás jej apartmánom v New Yorku, ale vezme vás aj na dovolenku v Dubaji. Ukáže vám zbierku tenisiek a spolu s ňou nahliadnete aj do zákulisia módnych show.

 

 

Alexandria Morgan

Alexandria vloguje o všetkom, čo súvisí s jej životom. Veľkú časť však tvorí práve jej práca, ktorá ju živí- modeling. So svojimi fanúšikmi sa delí nielen radosti, ale aj starosti a častokrát sa aj posťažuje na situáciu v módnom priemysle. Prezrádza však aj to, ako sa stravuje, poradí ako správne pózovať a ukáže nové kozmetické vychytávky.

 

 

Robin Holzken

Pokiaľ Robin nepoznáte po mene, určite ste ju už videli na stránkach magazínov či v reklamných kampaniach. Na svojom kanáli sa sústreďuje na rôzne aspekty jej života, od modelingu až po súkromie. Vo videách vás naučí pózovať pred objektívom, ale vezme vás aj na fotenie či dovolenku. Ak vás zaujíma ako to prebieha na kastingoch a čo si každý deň oblieka, prezradí vám aj to.

 

 

Jessica Clements

Modelka veľkú časť svojich videí venuje svojmu každodennému životu, rutinám, ale aj praktickým veciam. Dovolí vám nahliadnuť do svojho jedálnička, tréningov, ale aj baliaceho procesu, keď sa chystá na dovolenku. Zoberie vás však aj na svoje cesty a môžete tak s ňou navštíviť Kóreu aj Írsko.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 10.nov 2019

Čiapkové trendy sezóny

Letné kúsky ste už určite vymenili za tie jesenné, no teraz to už vyzerá tak, že pomaly budeme vyťahovať zo...


Trendy móda | 10.nov 2019

Jesenné kombo: Nohavicový kostým & tenis...

Nedávno sme sa rozplývali nad našou obľúbenou jesennou kombináciou saka a plisovanej sukne, no a dnes vám predstavíme ďalšiu štýlovú kombináciu-...


Trendy móda | 10.nov 2019

Ako nosiť čižmy po kolená?

Určite ste si všimli, že so začiatkom jesene sa na sociálnych sieťach aj v uliciach spustila obsesia čižmami po kolená. Odštartovali...


Trendy móda | 10.nov 2019

Ako nosiť roláky?

Aj vy ste tento kúsok v detstve nenávideli a dnes na neho nedáte dopustiť? Roláky si už dlhšie držia pevnú pozíciu na...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Very Ralph: Životný príbeh módneho velik...

Ralph Lauren je jednou z najväčších a zároveň posledných žijúcich módnych ikon na svete. 80-ročný za...

Ligotavá jeseň v znamení minimalizmu

Jeseň je na jednej strane krásna, farebná a romantická, no niekedy dokáže byť aj poriadne melan...

Jesenné deco trendy

Ak aj vy uvažujete nad jemným upgrade-om vášho interiéru, poradíme vám, aké kúsky si vybrať. Medzi n...