Instagram nepatrí iba modelkám, cestovateľkám či vizážistkám a fitness trénerkám. Svoje stabilné miesto tu majú aj naši domáci miláčikovia. V tejto sfére takisto existujú influenceri a to nie obyčajní. Majú na konte milióny followerov a spolupráce s rôznymi značkami.

Jiff Pom, 9 miliónov followerov

Keď sa pozriete na Jiff Pom, roztopí sa vám srdce. Jeho dokonale upravená srsť pripomína plyšáka, čo si získalo neuveriteľných 9 miliónov fanúšikov na Instagrame a ďalších 21 miliónov na ostatných sociálnych sieťach.

pom

 

Nala The Cat, 4 milióny followerov

Nala je zrejme jednou z najroztomilejších mačiek, aké ste kedy videli. Jej krátke labky, huňatá srsť a hravá povaha si získala už 4 milióny followerov. Rada svojich fanúšikov poteší zábavnými videami a fotkami.

Screenshot 2019 05 29 at 20.37.25

 

 

Doug The Pug, 3,8 milióna followerov

Najslávnejší pug na svete zabáva svojimi kreatívnymi outfitmi a tematickými príspevkami. Okrem toho má svoju vlastnú „kolekciu“ oblečenia a doplnkov, ktoré sú dostupné na Etsy. V roku 2017 získal cenu Instagrammer roka a na konte má aj kolaboráciu s Mercedes-Benz.

Screenshot 2019 05 29 at 20.43.45

 

 

Juniper The Fox, 2,8 milióna followerov

Líška ako domáci miláčik? Zjavne to možné je a táto predstava sa páči takmer 3 miliónom ľudí na svete. Na svojom Instagrame sa podelí o každodenné šibalstvá vo videách aj vo fotkách.

Screenshot 2019 05 29 at 20.44.18

 

 

Diddy & Yeti Kong, 1 milión followerov

Opičie duo z Miami si získalo pozornosť milióna fanúšikov po svete. Ich komický vzhľad v kombinácii s vtipným správaním vám okamžite dvihne náladu.

Screenshot 2019 05 29 at 20.46.52

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.júl 2019

Birkenstock x Il Pellicano: Kolaborácia ...

Topánky zančky Birkenstock si našli vďaka street-wearovému trendu obrovské publikum a dnes už nie je vôbec zvláštne, keď sa objavia...


Trendy móda | 18.júl 2019

Phillip Lim pripravil kolekciu v spolupr...

AirBnB sa snaží ovládnuť nielen cestovateľský svet, ale aj svet módy. Aspoň tak sa zdá po novinkách, ktoré oznámili pred...


Trendy móda | 18.júl 2019

Značka Loewe pripravila letnú kolaboráci...

Madridská značka Loewe sa spojila už po tretí krát so značkou Paula’s Ibiza, aby spoločne vytvorili must-have letnú kolaboráciu. Dominuje...


Trendy móda | 18.júl 2019

Plavkové trendy podľa Francúzok

Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...