Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Celebrity / 28. február 2012

Hviezdna party Vanity Fair

Odovzdaním zlatých sošiek sa oscarová noc ani zďaleka nekončí. Všetky celebrity nastúpia do svojich hriešne drahých limuzín, zmenia outfit a nechajú sa odviesť na jednu z množstva party.

Hviezdna party Vanity Fair

28. 2. 2012

Odovzdaním zlatých sošiek sa oscarová noc ani zďaleka nekončí. Všetky celebrity nastúpia do svojich hriešne drahých limuzín, zmenia outfit a nechajú sa odviesť na jednu z množstva party. Čím exkluzívnejšia, tým lepšia. My sme sa pozreli na tú naj – na party, ktorú usporiadal časopis Vanity Fair. Poďte sa teda spolu s nami ešte raz pokochať na najkrajšie a najdrahšie róby.


 
sofia-vergara sofia_vergara_2   

 

Sofia Vergara: herečka predviedla svoje bombastické krivky v západnom Hollywoode v jemných bielych šatách od Roberta Cavalli.


kate kate_2  

 

Kate Beckinsale: si tentoraz vybrala šaty s dlhým rukávom od Atelier Versace. Bronzové šaty s čiernymi detailmi dokonale kopírovali jej perfektnú postavu. Cely outfit doplnila náušnicami so žltými diamantmi značky Chopard.


victoria_beckham backhams  

 

David & Victoria Beckham: jeden z najelegantnejších párov celého večera. Anglický futbalista a jeho Spice Girl nezostali svojej povesti nič dlžný. David sa predstavil v slušivom obleku značky Dior, zatiaľ čo Victoria spropagovala svoje vlastné šaty z kolekcie jeseň 2012.


williams williams_2  

 

Venus & Serena Williams: obe sestra siahli po výrazných farbách, v ktorých doslova žiarili. Šaty pre obe sestry navrhol Christiane King a žiarivé odtiene dopĺňali nielen tón ich pokožky, ale aj ich temperament.


wilde_2 wilde    

 

Olivia Wilde: vyzerala jednoducho úžasne v šatách od Gucci. Tu sa potvrdilo, že menej je niekedy viac a večerné šaty s flitrami a vyšívaným čiernym opaskom upútali pohľad úplne každého. 

 

hudson_3 hudson  

 

Kate Hudson: vyrazila všetkým prítomným dych v šatách ohnivej farby z dielne vintage Versace s korálikmi a strapcovou sukňou. Absolútne dokonale bol vymyslený vrch šiat, ktorý na prvý pohľad ako keby ani neexistoval. Jemná látka a farba tela zmiatli každého – aj nás.

 

diaz diaz_2  

 

Cameron Diaz: vymenila bledé šaty, ktoré mala na slávnostnom ceremoniály za veselší a nápaditejší model od Victiorie Beckham. Blondínka oblečená do oranžových šiat sršala iskrou a optimizmom.

 

kruger_2 kruger  

 

Diane Kruger: si na afterparty obliekla odvážne šaty od Calvin Klein, ktoré nechali vyniknúť čipkovanú podprsenku. Celkový outfit doplnila dymovým líčením a zlatými náušnicami Judith Leiber.

 

selena2 selena  

 

Selena Gomez: mladá hviezdička stavila na strieborné šaty od Dolce & Gabbanna a urobila dobre. Šaty s jemnou kvetinovou potlačou sadli herečke a speváčke ako uliate.

 

jones jones_2  

 

January Jones: vystihuje jedno slovo: dokonalé! Odvážne šaty Wes Gordon, vysoký pás, dokonalá kombinácia tmavozelenej a bronzovej farby spolu s koženým opaskom spravili z January jednu z najštýlovejších osobností večera.

pripravila: Katarína Segešová 

    5598

    Súvisiace články